Neler Yeni

PC kendi kendine açılıyor

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655
Bilgisayarım son 2 haftadır tuhaf bir şekilde kasası çalışıyor ve monitöre görüntü gelmiyor mesela bilgisiyari kapattım kapattıktan sonra genelde akşam veya gece geç saatlerde kasanın fanları çalışıyor ama monitörde görüntü yok son günlerde daha sıklaştı bir kere gece 2-3 gibi kendiliğinden fanlar çalıştı uykumdan uyandım ve arkadaki güç tuşundan PSU nün elektriğini kestim ne zaman böyle olsa PSU nün elektriğini kesiyorum sizce PC im hacklendi mi ?
( 240 GB sata SSD aldıktan sonra bilgisiyarci w10 kurdu 30 TL ye sonra bkbt Berkant Tan GTA sa indirdim başka bir şey yüklemedim PC yi sizce ne oldu ? )
Reis bilgisayar kapali halde acmak yanliz fiziksel ola bilir yani hackleme durumu yok ama 3 harfliler ola bilir sjsjsjs

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,802
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113