Neler Yeni

pc kitlenme sorunu

ExoLANs12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hasancan
beyler öncelikle selam.Gece witcher 3 indirme için açık bıraktığım pc im sabah uyandığımda kitlenmiş bir vaziyetteydi(yani pc yi açtığınızda ilk karşınıza gelen windıows 10 şifre yazma ekranındaydı).
neyse şifremi girdim açtım ve daha önce bana giriş şifresi sormayan steam şifre mi istedi.işin garibi şifreyi doğru yazdığım halde bana yanlış diyor.
ilk steam hesabının çalındığından şüphelendim steam guarddan şifreyi değiştirdim şimdilik bi sıkıntı yok ama asıl konu bu sabaha kadar açık kalan ve daha önce hiç kitlenmeyen pc neden kitlendi ?
güncelleme geçmişine herşeye baktım gece saatlerinde veya sabaha karşı hiçbir güncelleme yapılmamış (bu arada kitlendikten sonra witcher 3 ün indirmesi durmuş)
pc de korsan oyun yok steam uplay ve epic games den orjinal oyun alıyorum. virüs programı olarak da kaspersky deneme sürümü yüklü ve düzenli tarama yapıyorum.Acaba pc ye ne oldu cevap verrirseniz sevinirim.
daha önce hiç böyle bir şey başıma gelmedi virüs olabilir mi? veya pc sabaha kadar açık olduğundan dolayı mayışmış ve kendini resetlemiş olabilir mi ?
İlginiz için teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Doğukan Işık
Böyle bir şeye hiç denk gelmedim ama bu yüzden olma ihtimali düşün acaba gece aileden biri kapatmaya filan mı calisti

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,224
Üyeler
141,261
Son üye
Alfisti
Top Bottom