Neler Yeni

Çözüldü✓ PC lcd tv de kullansam sorun olur mu ?

JackieTR

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar bütçem olmadı için monitör alamadım ancak sistemi topladım parçalar yolda bu sistemi odam da olan LCD TV 82 ekran 60hz ekrana taksam sıkıntı olur mu iç donanım sıkıntı yaşar mıyım ..?

Sistem ;
Anakart ; Gigabyte B450m s2h
Ekran kartı ; Msi gtx 1660 ventus xs 6gb oc
İşlemci ; Ryzen 3 3100
RAM ; Gskill 2x8 3200mhz
HDD ; 2TB 5400rpm + 500gb 7200rpm (Elimde olan HDD)
SSD ; Kingston A400 120GB
Kasa ; Dark guardian
PSU ; Aerocool kcas 600w 80+ bronze

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sıkıntı olması için bir de sebep yok hocam kablo bağlantısını kapalı iken yapın,kapalı iken sökün.

JackieTR

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıkıntı olması için bir de sebep yok hocam kablo bağlantısını kapalı iken yapın,kapalı iken sökün.
Çok şükür yazan oldu sağolun .. Bu arada hocam bir sorum daha var bu elektrik gidip gelmesi yüzünden sistem yanma durumu oluyormuş .. Voltaj korumalı priz almak sağlıklı mı yani çok işe yarar mı ?

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Çok şükür yazan oldu sağolun .. Bu arada hocam bir sorum daha var bu elektrik gidip gelmesi yüzünden sistem yanma durumu oluyormuş .. Voltaj korumalı priz almak sağlıklı mı yani çok işe yarar mı ?
Akım korumalı priz in faydası olur hocam. PSU nün kendine ait koruması var ön koruma eklemiş olursunuz onunda garantisi yok. Orta halli priz alın alırsanız.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
kanka voltaj korumalı prizler ne kadar işe yarıyor bilmiyorum ben kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım gerçi o ürünün kalitesine göre de değişir

JackieTR

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Akım korumalı priz in faydası olur hocam. PSU nün kendine ait koruması var ön koruma eklemiş olursunuz onunda garantisi yok. Orta halli priz alın alırsanız.
kanka voltaj korumalı prizler ne kadar işe yarıyor bilmiyorum ben kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım gerçi o ürünün kalitesine göre de değişir
Sağolun beyler işi şansa bırakmayıp priz de aliyim ne olur ne olmaz 👍 İyi forumlar :)

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Top Bottom