Neler Yeni

Pc mi satmak istiyorum ama fiyat ne koyabilirim bilmiyorum.

gkhnkaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Gökhan Kaya
Merhaba arkadaşlar. başlıkta da belirttiğim gibi sistemimi satmak istiyorum. ama ne fiyat biçeceğimi bilmiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. başlıkta da bir yanlışım varsa affola..

Sistemim;
İşlemci : Ryzen 7 5800x3d
Anakart : Asus Tuf B450Plus 2
Ram : Kingston 3200 Mhz 8x4
Ekran Kartı : Sapphire Rx 6650xt Nitro+
Kasa : CORSAIR CARBIDE SERİSİ SPEC-DELTA 650W
Sıvı Soğutma : COOLER MASTER MASTERLIQUID ML240L V2

Sistemde hdd veya ssd gibi parça yok farkındayım. onları satmak istemiyorum. çünkü içeriklerimi kaybetmek istemiyorum.

Son düzenleme:

Hanz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Hamza
Merhaba arkadaşlar. başlıkta da belirttiğim gibi sistemimi satmak istiyorum. ama ne fiyat biçeceğimi bilmiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. başlıkta da bir yanlışım varsa affola..

Sistemim;
İşlemci : Ryzen 7 58003xd

Sistemde hdd veya ssd gibi parça yok farkındayım. onları satmak istemiyorum. çünkü içeriklerimi kaybetmek istemiyorum.
30-32k felan satabilirsin diye düşünüyorum

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
Kadir Efe Ulusoy

Sistemim;

24.5-29k sen 31e koy ındirim var yaz gelir teklif

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
663
İsim
selams
30-32k felan satabilirsin diye düşünüyorum
Cok dusunuyorsun

Sistemim;

24k verirlerse eyw de devam eet

xTURANN

80+ Silver
Sahuraka doğru demiş, 24 verirlerse sat. En çok para eden kısmı işlemcisi. Onun harici o sistemi 5600 ile ortalama 20 - 22k'ya toplayabilirsin.

gkhnkaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Gökhan Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hızlı cevaplarınız için çok teşekkür ederim. kafamda az çok fikir oluştu. iyi günler dilerim arkadaşlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hızlı cevaplarınız için çok teşekkür ederim. kafamda az çok fikir oluştu. iyi günler dilerim arkadaşlar.
Konuyu nasıl kapatabiliyoruz. Sizleri rahatsız etmek istemem.

SynaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Caner Sürdem

Sistemim;
İşlemci : Ryzen 7 5800x3d

Dostum işlemcin o sisteme biraz fazla gibi :D Ryzen5 5600 var elimde işlemciyle takas düşünürsen üstüne isteyeceğin rakamı konuşabiliriz.

gkhnkaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Gökhan Kaya
Dostum işlemcin o sisteme biraz fazla gibi :D Ryzen5 5600 var elimde işlemciyle takas düşünürsen üstüne isteyeceğin rakamı konuşabiliriz.
Ekran kartını değiştirmeyi planladığım için almıştım.

SynaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Caner Sürdem
Ekran kartını değiştirmeyi planladığım için almıştım.
Şuan komple sistemi satmayı düşünüyorsun anladığım kadarıyla, ondan dolayı böyle bir teklifle geldim

gkhnkaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Gökhan Kaya
Şuan komple sistemi satmayı düşünüyorsun anladığım kadarıyla, ondan dolayı böyle bir teklifle geldim
Asıl sıkıntım sıvı soğutucuyu kasaya sığdıramadım ve şu anki durumunda işlemciyi soğutabildiğini düşünmüyorum. fiyat alıp eğer fiyat kafama yatarsa satıp hazır sistem almak istiyorum. çünkü kasa alıcam da bütün parçaları tek tek takıcam da sonra ekran kartı alıcam da psu yetmicek de falan filan bunlarla uğraşmak istemiyorum açıkçası. bu sebeple fiyat almak istedim. bir yandan da hazır kasalara bakıyorum ama benim sattıktan sonra elde ediceğim parayla kafamdaki sistemi alamıyorum. üstüne ekleme yapmam gerekicek ve şu anki durumumda da bu pek mümkün değil. uğraşlarım dolayısıyla sistemde en çok işlemcinin güçlü olmasına ihtiyacım vardı. bu sebeple önceliği ekran kartından yana değil de işlemciden yana kullandım. bu yüzden teklifini teşekkür ederek reddediyorum. tekrardan cevaplarınız ilginiz alakanız için teşekkür ederim. iyi günler dilerim.

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
663
İsim
selams
Asıl sıkıntım sıvı soğutucuyu kasaya sığdıramadım ve şu anki durumunda işlemciyi soğutabildiğini düşünmüyorum. fiyat alıp eğer fiyat kafama yatarsa satıp hazır sistem almak istiyorum. çünkü kasa alıcam da bütün parçaları tek tek takıcam da sonra ekran kartı alıcam da psu yetmicek de falan filan bunlarla uğraşmak istemiyorum açıkçası. bu sebeple fiyat almak istedim. bir yandan da hazır kasalara bakıyorum ama benim sattıktan sonra elde ediceğim parayla kafamdaki sistemi alamıyorum. üstüne ekleme yapmam gerekicek ve şu anki durumumda da bu pek mümkün değil. uğraşlarım dolayısıyla sistemde en çok işlemcinin güçlü olmasına ihtiyacım vardı. bu sebeple önceliği ekran kartından yana değil de işlemciden yana kullandım. bu yüzden teklifini teşekkür ederek reddediyorum. tekrardan cevaplarınız ilginiz alakanız için teşekkür ederim. iyi günler dilerim.
Islemcin mukkemel yerinde olsam kasa psu ekran karti degistirirdim. 2 el phanteks p400 aldim 1400 tl ye 2500 700w high pwer gold sertifikali geriye kalan ilede hangi ekran kartini dusunurseniz

Top Bottom