Neler Yeni

Yardım pc parçası 2. el değerleri ve satabilceğim platform önerisi

i5 11400f işlemci sıfır fiyatları 4500 tl
asus 560mp anakart 3800 tl
3600mhz 8x2 16gb xpg ram 1500tl

sıfır ürünlerin fiyatları pc de parçaları değiştireceğim için set olarak satmak istiyorum ocak gibi fikirlerinizi bekliyorum

3 ünü komple satmak istiyorum
2. el olarak toplam ne kadar ederler tahmini olan varsa yazabilirmi

nydachles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Alper GÖK
Site olarak çok fazla platform ve site bulunmakta örnek olarak Letgo, Sahibinden vb. Fakat net fiyat istiyor isen piyasayı sen araştıracaksın bu tür 2. el sitelerinden.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Site olarak çok fazla platform ve site bulunmakta örnek olarak Letgo, Sahibinden vb. Fakat net fiyat istiyor isen piyasayı sen araştıracaksın bu tür 2. el sitelerinden.
işlemciyi 3bin küsürlere koymuşlar anakartıda 2.5 fiyatı 1.5 desem ramleride tek rame 500 600 civarında yazmışlar sahibindende 1200 yerine 1000 desem sizec iyibir fiyatmı

3 parçanın yanında 3 borulu markasını unuttugum sağlam hava sogutucusuyla vermeyi düşünüyorum 1000 tl civarı olması lazım max 65 derce görüyordu o fanla

sence mantıklımı yeni parçaların 1.2 tanesini karşılasa yeterli benim için kar etmek için satmak istemiyorum ilgilenen çevrenizde olursa ocak ayında satmak istiyorum userbenchmark teslerinde işlemci %102 performansta ramlerde %100 performans gösteriyorlar açıkçası gözüm gibi bakıyorum parçalarıma halen

nydachles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Alper GÖK
Çok iyisin dost piyasanın aşırı altına düşme eğer hemen satılmasını istemiyor isen neyse piyasası kat zaten sana dönüşler olur eğer baktın dönüş olmadı o zaman işte fiyat düşürümüne gidersin bence.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok iyisin dost piyasanın aşırı altına düşme eğer hemen satılmasını istemiyor isen neyse piyasası kat zaten sana dönüşler olur eğer baktın dönüş olmadı o zaman işte fiyat düşürümüne gidersin bence.

teşekkür ederim ilgilenen görürse diye kalsın konu burada

Top Bottom