Neler Yeni

PC reset atma

Burakkoc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak koç
Merhaba arkadaslar 1 ay once sistem topladim kendim sistem 2 3 gun mavi ekran vermeye basladı surekli vermiyorda arada sırada veriyordu 2 3 gunde 1 veriyorda sonra reset atmaya basladı 1 2 reset attiktan sonra duzeliyordu sonrasinda sürekli reset atmaya basladi 4 5 defa attiktan sonra windows düzgün kurulmamıştır hatası veriyor gene format attım aynı şekilde oluyo bununla ilgili bilgisi olan varmı 1 aydır sitrese girdim
parçalar: ryzen 5 3500x
msi rx 5600xt gaming
gigabyt b450 s2h
xpg 16 gb (2x8) rgb ram
bioster 512 gb ssd

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Güntaç Aydın
Ssd mi hdd mi kullanıırsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Güntaç Aydın
Bunun bir sürü sorunu olabiliyor ssd arızalıdır yazılımlar veya donanım çakışıyordur biostan rufus ile usb boot et format atmayı dene sonra win updateden herşeyi güncelle ve bilgisayara hd tune ve harddisk sentinel programlarını yükle bir bak ssd de bi sıkıntı bulacakmı. Birde İso dosyasını microsoft sitesinden indir korsan windows yazılımlarını önermiyorum.

Burakkoc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak koç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunun bir sürü sorunu olabiliyor SSD arızalıdır yazılımlar veya donanım çakışıyordur biostan rufus ile usb boot et format atmayı dene sonra win updateden herşeyi güncelle ve bilgisayara hd tune ve harddisk sentinel programlarını yükle bir bak SSD de bi sıkıntı bulacakmı. Birde İso dosyasını microsoft sitesinden indir korsan windows yazılımlarını önermiyorum.
başka bi sistemin ssdisini taksam windows açılırmı şuan birisinden istedim getiricekte

Burakkoc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak koç
sistemimdeki ssd baska pcde denedim baska sistemde reset atmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Güntaç Aydın
başka bi sistemin ssdisini taksam windows açılırmı şuan birisinden istedim getiricekte
açılmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

sistemimdeki SSD baska pcde denedim baska sistemde reset atmıyor
Bak başka bi sistemde takılı iken format atacaksın onu yani başka çalışan pc ye takacaksın harici sata kablosu ile ssd ni bağla adamın bilgisayar sonra disk yönetimi bölümünden senin ssd ni bul ve biçimlendir sonra senin pc ye tak biostan rufus ile usb boot edip formatla.

Son düzenleme:

Burakkoc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak koç
açılmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bak başka bi sistemde takılı iken format atacaksın onu yani başka çalışan PC ye takacaksın harici sata kablosu ile SSD ni bağla adamın bilgisayar sonra disk yönetimi bölümünden senin SSD ni bul ve biçimlendir sonra senin PC ye tak biostan rufus ile usb boot edip formatla.
arızayı buldum hocam çok saolasın işlemciden kay aklıymış başka işlemci taktım takır takır çalıştı garantiye verdim simdi yapılıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Güntaç Aydın
arızayı buldum hocam çok saolasın işlemciden kay aklıymış başka işlemci taktım takır takır çalıştı garantiye verdim simdi yapılıyor
Sevindim rica ederim dediğim gibi bilgisayarın bir yerinde arıza çıksın birsürü yerden kaynaklanıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,061
Üyeler
156,271
Son üye
Anfeidrol
Top Bottom