Neler Yeni

PC SATIP XBOX SERİES S VEYA PS4 SLİM-PRO ALINIR MI?

Prim1TUG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Talha Cankurtaran
HD5770
RYZEN 3 1300X'li sistemim var. Oynamak istediğim oyunları kaldırmıyor satıp series s ya da ps4 slim-pro alınır mı?

Techno08

80+ Gold
Eğer ps’in özel oyunlarını oynamak istiyorsan Playstation alabilirsin ama PC’nin kaldırmadığı oyunları oynamak istiyorsan series s alabilirsin iş görür

Prim1TUG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Talha Cankurtaran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer ps’in özel oyunlarını oynamak istiyorsan Playstation alabilirsin ama PC’nin kaldırmadığı oyunları oynamak istiyorsan series s alabilirsin iş görür
Spiderman dışında pek oynamak istediğim ps özel oynu yok SSX daha mantıklı gibi geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca XXS'de game pass gibi bir avantaj var

Techno08

80+ Gold
Spiderman dışında pek oynamak istediğim ps özel oynu yok SSX daha mantıklı gibi geldi

ayrıca XXS'de game pass gibi bir avantaj var

spiderman Xbox da var mı bilmiyorum ama varsa alabilirsiniz tam bir f/P ürünü series s

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Hocam bişey sorucam, gamepad ile oynamak ve ps5 le oynamak arasında çok fark var mı?

Techno08

80+ Gold
Hocam bişey sorucam, gamepad ile oynamak ve ps5 le oynamak arasında çok fark var mı?

yani hocam gamepadi tam bilmiyorum da bende ps5 var ve dualsense çok başarılı gerçekten eğer ps5 alabilecek bütçeniz varsa bence ps5 alın derim

spiderman ps özel oyunu diye biliyorum ben de

aynen. Xboxda olmayabilir

Prim1TUG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Talha Cankurtaran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yani hocam gamepadi tam bilmiyorum da bende ps5 var ve dualsense çok başarılı gerçekten eğer ps5 alabilecek bütçeniz varsa bence ps5 alın derim

aynen. Xboxda olmayabilir
8000 TL olmuş ps5ler yine

Prim1TUG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Talha Cankurtaran
konsoldan ek vergiler kalkınca 6500 e kadar düşmüştü

Techno08

80+ Gold
konsoldan ek vergiler kalkınca 6500 e kadar düşmüştü

onu tam hatırlamıyorum hocam 6500’e series x vardı onu biliyorum ama ps5’i hatırlamıyorum. Dijital versiyonu düşmüş olabilir belki

Prim1TUG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Talha Cankurtaran
series x şu an 6500 civarı bulunuyo

Top Bottom