Neler Yeni

PC topladim açılmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmed Yasir Çakmak
Yeni PC topladim sadece kasa PSU HDD ve SSD değişmedi HDD de Windows var ekrana pro series ekranı geliyor ama açılmıyor biraz dahami beklemem gerek yoksa bişey yapmalimiyim 4 5 dk bekledim klavye power tuşuna basınca calisiyo sonra pro series yazısı çıkınca kayboluyor

kaangms

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Kaan Gümüş
Yeni PC topladim sadece kasa PSU HDD ve SSD değişmedi HDD de Windows var ekrana pro series ekranı geliyor ama açılmıyor biraz dahami beklemem gerek yoksa bişey yapmalimiyim 4 5 dk bekledim klavye power tuşuna basınca calisiyo sonra pro series yazısı çıkınca kayboluyor
Power tusuna basınca f11 yap bak bi diskleri görüyormu görüyorsa f10 yap kaydedip çık yüksek ihtimal açılacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmed Yasir Çakmak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Power tusuna basınca f11 yap bak bi diskleri görüyormu görüyorsa f10 yap kaydedip çık yüksek ihtimal açılacaktır.
Bios da SSD ve HDD disabled gozukuyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bios da SSD ve HDD disabled gozukuyo
Ssd ve HDD yi disabled den çıkarsam olur mu acaba olsada nasi disabled den çıkaricam

kaangms

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Kaan Gümüş
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmed Yasir Çakmak
Yaptım SSD ve HDD yi gördü F10 yapınca kaydetmedi enter setup, SSD, HDD bide boot falan yazan bı şey vardı SSD veya HDD ye basınca ekranda yazılar cikiyodu tuşa bastikca bı tane daha yazı geliyodu enter setup biosa atiyo F10 yapıp entere basınca yine acilmiyo (erken cevap gelirse sevinirim çünkü çalışıyorum çok fazla cevap veremiyorum)

kaangms

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Kaan Gümüş
Yaptım SSD ve HDD yi gördü F10 yapınca kaydetmedi enter setup, SSD, HDD bide boot falan yazan bı şey vardı SSD veya HDD ye basınca ekranda yazılar cikiyodu tuşa bastikca bı tane daha yazı geliyodu enter setup biosa atiyo F10 yapıp entere basınca yine acilmiyo (erken cevap gelirse sevinirim çünkü çalışıyorum çok fazla cevap veremiyorum)
Biosta gördü demi teknik olarak. Gördüyse eğer bir flash belleğe windows7 -8-10 farketmez rufus üzerinden İSO yu yazdır ve format atma ekranına gel. büyük ihtimalle diskleri oluşturmanı istiyordur. Oradan oluştur.

Ekler

• rufuz-pic-1.jpg
    rufuz-pic-1.jpg
    54.4 KB · Hit: 20
  • hqdefault.jpg
    hqdefault.jpg
    25.5 KB · Hit: 22
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmed Yasir Çakmak
Biosta gördü demi teknik olarak. Gördüyse eğer bir flash belleğe windows7 -8-10 farketmez rufus üzerinden İSO yu yazdır ve format atma ekranına gel. büyük ihtimalle diskleri oluşturmanı istiyordur. Oradan oluştur.
Zaten windows u HDD den SSD ye atmak için flash belleğe atmıştım ama SSD ye atamıştım flash da Windows 10 var ama İSO ve rufus ne demek bilmiyorum Bu arada geç cevap verdiğim için özür dilerim kusura bakma aklım dahi gelmedi buraya bakmak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,071
Üyeler
140,140
Son üye
ErzurumluHeisenberg
Top Bottom