Neler Yeni

PC TOPLADIM ISINMA SORUNU VAR

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
tamer akkılıç
Öncelikle herkese iyi forumlar dostarım. Yaklaşık bir ay kadar önce bir bilgisayar topladım bileşenleri şu şekilde ;
yukarda paylaşmış olduğum bileşenlere toplam ödediğim ücret 3998 TL öncelik ile sistem ile ilgili görüşlerinizi merak ediyorum F/P olmuşmu yeterli mi paylaşırsanız çok mutlu olurum.
ASIL konuya gelicek olursak bu bilgisayarın kasasının sol tarafı cam bir panel ama o cam takılıyken bilgisayarın çok fazla ısındığını gözlemledim elimle kasanın herhangi bir yerine dokunduğumda bildiğiniz bayaa baya sıcak. neyse topladığım yere bununla ilgili bir mail attım durumu anlattım. Bana muhtemelen ekran kartı driverin güncel değil dediler (bu arada oyunlarda sorun yok ama ısındığı zaman oyunun esc menüsine girince bir anda monitör görüntüyü kesiyor. kasa hala çalışıyor ama res vermeden görüntü bir daha gelmiyor.) bu konuyla ilgili desteklerinizi bekliyorum ekran kartının güncel driveri yüklü olarak biliyorum tekrar donanımdan güncelleme attım ama en son sürüm dedi.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,315
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Sıcaklık değerlerini ekleyin.

Emre Baş

80+ Gold
Eline sıcak gelmesi normal ölçmeyi dene birde

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
tamer akkılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
işlemci sıcaklığı 65 in üstünde hiç görmedim ekran kartı sıcaklığını hala ölçemedim program önerebilir misiniz

Hamster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Yiğit Demir
MSI Afterburner kullan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Burak Dereli
İşlemci ve ekran kartının sıcaklık değerlerlerini takip et. İşlemci soğutucusunu montajlarken boşluk bırakmış olma ihtimalin nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
tamer akkılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemci ve ekran kartının sıcaklık değerlerlerini takip et. İşlemci soğutucusunu montajlarken boşluk bırakmış olma ihtimalin nedir?
toplanmış bir şekilde elime ulaştı ilk iş oyun performansı sırasındaki sıcaklık değerlerini ölçüp buraya yazmak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
905,240
Üyeler
140,464
Son üye
Rygann
Top Bottom