Neler Yeni

Pc toplama tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mertcan Yener
arkadaslar oncelikle selam oyun ve yayincilik icin bir bilgisayar toplamak istiyorum ama genellikle sadece fps ve yayin yaparkenki fps icin pc toplama tavsiylerine denk geldim benim aradigim sey hem oyun oynarken hem yayin yaparken hemde ekran kaydi alirken hem online fps shooting cs ve valorant tarzi oyunlar icin hemde hikayeli elden ring rdr2 god of war tarzi oyunlari oynayabilecegim bir pc icin tavsiyeye ihtiyacim var fikir sahibi oldugunuz donanimlar ile ilgili yardim edebilirseniz cok mutlu olurum simdiden tesekkur ederim :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Conqueror
Saydıklarını karşılayabilmesi için bir de hadi olmuşken yeni bir mimari olsun dersek minimum rtx 4070 gpu ile ryzen 5 yeni nesil veya ryzen 9 5 bin serisi cpu lazım.

Deep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yılmaz Hepkorucu
arkadaslar oncelikle selam oyun ve yayincilik icin bir bilgisayar toplamak istiyorum ama genellikle sadece fps ve yayin yaparkenki fps icin pc toplama tavsiylerine denk geldim benim aradigim sey hem oyun oynarken hem yayin yaparken hemde ekran kaydi alirken hem online fps shooting cs ve valorant tarzi oyunlar icin hemde hikayeli elden ring rdr2 god of war tarzi oyunlari oynayabilecegim bir pc icin tavsiyeye ihtiyacim var fikir sahibi oldugunuz donanimlar ile ilgili yardim edebilirseniz cok mutlu olurum simdiden tesekkur ederim :)
Bütçe çok önemli herşeyi bütçene göre endeksleyeceksin çünkü

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,670
Üyeler
152,716
Son üye
muratketn
Top Bottom