Neler Yeni

Pc Toplama Yardım Ve Öneri ( 3060 Ti + 5600x )

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
YİĞİT HİSAR
Bütçe
17000
Merhaba ,

Uzun araştırmalar sonucunda almak istediğim pc ye bir türlü karar veremedim sizlerin yardım ve önerilerinizi rica ediyorum. Başlıkta belirttiğim gibi 3060 Ti + 5600x bir sistem istiyorum. Elimde 144 hz 1 ms monitörüm ve çevresel donanımlarım var sadece sizlerden kasa önermenizi rica ediyorum. 1 TB M2 SSD düşünüyorum veya M2 SSD + HDD olabilir. 5600x ısınma sorunu olduğunu okudum birçok yerde sıvı soğutucu mantıklı gibi gözüküyor sizlerden ricam düşüncelerinizi paylaşmanız. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. ( Bütçe Max 17-18 K )

İyi Forumlar.

Muci46

80+ Bronze

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,769
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Kinkof11

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
EMRE KAYA

amd stok fan yerine wraith prism takıyorlar ısıyı engelliyor daha ucuz işlemcisi daha iyi ben aldım kullanıyorum hiç bir sorun ile karşılaşmadım 3 hafta önce 14.500 TL ye almıştım ben

PixDraw

80+ Bronze
Merhaba ,

Uzun araştırmalar sonucunda almak istediğim pc ye bir türlü karar veremedim sizlerin yardım ve önerilerinizi rica ediyorum. Başlıkta belirttiğim gibi 3060 Ti + 5600x bir sistem istiyorum. Elimde 144 hz 1 ms monitörüm ve çevresel donanımlarım var sadece sizlerden kasa önermenizi rica ediyorum. 1 TB M2 SSD düşünüyorum veya M2 SSD + HDD olabilir. 5600x ısınma sorunu olduğunu okudum birçok yerde sıvı soğutucu mantıklı gibi gözüküyor sizlerden ricam düşüncelerinizi paylaşmanız. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. ( Bütçe Max 17-18 K )

İyi Forumlar.

Buna da bakabilirsin dolar gidici her an fiyatlar değişebilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,893
Üyeler
138,434
Son üye
Kangal58
Top Bottom