Neler Yeni

PC TOPLAYACAGIM BEKLEMELİ MİYİM YOKSA ALMALI MIYIM

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
deniz berke
Bütçe
10000
Akadaşlar yakın bir zamanda PC toplayacagım malum hergun Pc toplayamıyoruz bu nedenle size danışaym dedim
normalde vergilerle beraber RTX 3060 Ti ekran kartı için 4500TL olan ekran kartı
şuanda 9000 TL'ye kadar çıkmış 2000 serisi fazla uçmamış nerdeyse geçen seneyle ayını fiatlar
ORTLAMA toplayacagım sitemin fiatı 8500-10500 tl arası olacagından ekran kartına max ayırabilecegim butce 6 bin civarı oda çok mantıklı gelmiyor bir ekran kartı için
sizce bu bütce aralıgında nasıl bir sistem toplamalıyım ve sizce fiatların duşmesini beklemeli miyim zaten suan almicam ama 2 3 max 6 ay sonra alıcam bu nedenle nasıl bir pc toplamam gerektigini ve beklesemmi fiatların duşmesini beklemesemmi diye size sordum ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER...
-Ha bide yazım yanlışı yaptım bol bol kusura bakmayın biraz hızlı yazmaya çalıştım :)

bg1650

80+
O bütçeye bekleyin derim, 4500-7000 arasına bir şeyler bulunuyor ama o bütçede çok daha iyisi toplanırken stok yüzünden saçma sistemler almak mantıklı değil.

Furyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Taha Tuğrul Tuncel
Akadaşlar yakın bir zamanda PC toplayacagım malum hergun Pc toplayamıyoruz bu nedenle size danışaym dedim
normalde vergilerle beraber RTX 3060 Ti ekran kartı için 4500TL olan ekran kartı
şuanda 9000 TL'ye kadar çıkmış 2000 serisi fazla uçmamış nerdeyse geçen seneyle ayını fiatlar
ORTLAMA toplayacagım sitemin fiatı 8500-10500 TL arası olacagından ekran kartına max ayırabilecegim butce 6 bin civarı oda çok mantıklı gelmiyor bir ekran kartı için
sizce bu bütce aralıgında nasıl bir sistem toplamalıyım ve sizce fiatların duşmesini beklemeli miyim zaten suan almicam ama 2 3 max 6 ay sonra alıcam bu nedenle nasıl bir pc toplamam gerektigini ve beklesemmi fiatların duşmesini beklemesemmi diye size sordum ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER...
-Ha bide yazım yanlışı yaptım bol bol kusura bakmayın biraz hızlı yazmaya çalıştım :)
Çok düşeceğini sanmıyorum

aeyldrmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Ahmet Emir
Instagram
a.e.yldrmm
Steam
aeyldrmm
Facebook
a.e.yldrmm
ORTLAMA toplayacagım sitemin fiatı 8500-10500 TL arası olacagından ekran kartına max ayırabilecegim butce 6 bin civarı oda çok mantıklı gelmiyor bir ekran kartı için
Fiyatlar düşmesede alabiliceğin parçalar alternatiflerle dolacak beklemeni tavsiye ederim.

stee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Sean Kaan
Fiyatların fazla değişeceğini düşünmüyorum. Fakat alternatif ürünler çoğalacaktır. Biraz daha bekleyin derim.

Top Bottom