Neler Yeni

Pc toplayan adam çiftlikbank benzeri dolandırıcılık

Golf 4 R32

80+ Silver
bir sürü site varken özellikle dolandırıcıyı mı seçtin :D

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Merhaba arkadaşlar ben bu pc toplayan adamın sitesinden bilgisayar aldım. Ve bana 11 gün teslim edilecek denmesine rağmen tam 25 gün geçti ve ben ulaşamıyorum discorddaki adminleri adminliği bıraktı. Bu cedkan isimli arkadaş çiftlikbank Mehmetin yaptığını yapıyor. Önce bir kaç ay güzel pcler toplayıp insanların güvenini kazanmış son 2 ve 3 aydır 8-10 civarı kişi bende dahil haberim oldu. Bir kaçına ne bilgisayar göndermiş nede paralarını vermiş. 2 kişiye sadece ekran kartsız kasa göndermiş acil yayın bu olayı daha önceden gönderdiği bilgisayarlar üzerinden hala pc satıyor. Ben yandım siz yanmayın.Tavsiyelerinizi bekliyorum
sitesindeki `nasil guvenebilirim` sayfasi bos.Puauahaua adam istemeden ironik bi sey yapmis.

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,352
İsim
Emre Yılmaz

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,812
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

mtahaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammed Taha Çorakci
bir sürü site varken özellikle dolandırıcıyı mı seçtin :D
Dostum dolandırıcı değil bu adam 20 bin abonesi var YouTubeda gencer gaming gibi satıcılarla iş yaptı kaç kere adam garip olan son 2-3aydır bilgisayarları göndermemeye başladı ben kredi kartı ile aldığım için itiraz dilekçesi doldurdum ben kurtarıyorum önemli olan bundan sonra kimsenin almaması zaten ödemeyi iyzico üzerinden yapmıştım

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,657
İsim
uwu
Dostum dolandırıcı değil bu adam 20 bin abonesi var YouTubeda gencer gaming gibi satıcılarla iş yaptı kaç kere adam garip olan son 2-3aydır bilgisayarları göndermemeye başladı ben kredi kartı ile aldığım için itiraz dilekçesi doldurdum ben kurtarıyorum önemli olan bundan sonra kimsenin almaması zaten ödemeyi iyzico üzerinden yapmıştım
bu pcleri adam mı topluyor hepsini madem tamam kendisi topluyor uygun fiyata alabileceği neresi var? tabi ki 2.el büyük ihtimal 2. el kartları topluyor 5/10 tane temizleyip kutuluyor mining kartları yada kendi elinde kalan kartları o şekil hallediyordur tabi bilemem ne kadar doğru bu düşüncem bide 20k abonesi olması dolandırıcı olup olmamasını belirlemez

mtahaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammed Taha Çorakci
bu pcleri adam mı topluyor hepsini madem tamam kendisi topluyor uygun fiyata alabileceği neresi var? tabi ki 2.el büyük ihtimal 2. el kartları topluyor 5/10 tane temizleyip kutuluyor mining kartları yada kendi elinde kalan kartları o şekil hallediyordur tabi bilemem ne kadar doğru bu düşüncem bide 20k abonesi olması dolandırıcı olup olmamasını belirlemez
Haklısın tabikide abonesi belirlemez fakat ne yapmaya çalıştığıda bellirli değil bağzı küçük çocuklara hala ulaşıp göndereceğim diyip oyalıyor muş ben taksitle almıştım engelletim direk işlemi genel müdürlüğe düşmüş işlem soruşturma açmışlar bir kaç savcıylada görüştüm bukadar net ödeme alıp karşılığını vermeden kaçamaz bir yere diyorlar. Dolandırıcılık bu şekilde yapılmaz amacı ne anlam veremedim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,087
Üyeler
142,852
Son üye
Çağrı Yıldırım24
Top Bottom