Neler Yeni

PC ye boşuna mı para verdim geforce now pc donanımı gereksiz kılar mı?

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,065
İsim
Zeki Müren
pc toplama bitmemiş olabilir ma internet kafelerin bitceğini düşünüyorum o ne olum öyle saati 5 tl ne yav cidden kazık

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,916
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
pc toplama bitmemiş olabilir ma internet kafelerin bitceğini düşünüyorum o ne olum öyle saati 5 TL ne yav cidden kazık
Hele adeks saati 15tlydi sistemler iyidi ama kesinlikle değmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 Saat Oynamak İçin 2 Saat Beklenicek Tahminimce TR Sunucusunda Sence Gereksiz mi PC Toplamak?
premium alınca o kalkıyor

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Başlıkta da yazdığı gibi meraktan soruyorum acaba son gelişmeler pc toplamyı oyun bazında gereksiz hale getirir mi?
PC almak gereksiz değil. Geforce Now devrim değil.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
pc toplama bitmemiş olabilir ma internet kafelerin bitceğini düşünüyorum o ne olum öyle saati 5 TL ne yav cidden kazık
internet kafeler çok ilginç ortamlara döndü. belli bir yaştan sonra zaten kafa kaldırmıyor o ortamı. ama saati 5 tl çok fazla.

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,065
İsim
Zeki Müren
internet kafeler çok ilginç ortamlara döndü. belli bir yaştan sonra zaten kafa kaldırmıyor o ortamı. ama saati 5 TL çok fazla.
hocam cidden orası ayrı bir tarikat olarak değerlendirilelbilir internet kafede sabah akşam yatan mahallenin abisi var ya bir de

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
hocam cidden orası ayrı bir tarikat olarak değerlendirilelbilir internet kafede sabah akşam yatan mahallenin abisi var ya bir de
çok fena çok. ama lisede falan biz de sabah internet kafeyi açmaya giderdik 5v5 maç yapabilmek için. ama cidden belli bir yaştan sonra o ortamda 1 saat bile inanılmaz bir baş ağrısı yapıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Turan
pc toplamak her zaman lazım ve mantıklıdır neti kötü olanlar var ve 144 hz monitörün varsa now üzerinden boşa kaçarçünkü sadece 60 hz görebiliyosun ve nowa da para vericeksin yani sistemi gereksiz kılmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,090
Üyeler
156,280
Son üye
mustafa7263
Top Bottom