Neler Yeni

pc yükseltmek için yardim

wholoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tarık Taha Karaduman
arkadaşlar ocak ayında askere gelmeden 18.300 tl ye itopyadan hazir sistem almistim i3 13100f li asus 4060 li beyaz sistem size sorum şu islemci cok dusuk geliyor gibi o yuzden i5 13600k düşünüyorum ama bunu nasi sogutucam ornek veriyorum sivi sogutma alsam uyuyacakmi kasaya vs vs birde bu gameboosterin psu su kotu diyorlar sizce degistirmelimiyim bilgilendirirseniz sevinirim askerdeyim hala oyle araştırıp siparis vermek istiyorum iyi forumlarr..

Ekler

• DDEA94DC-03B2-4E42-8CFD-9B0ADE995EB0.png
    DDEA94DC-03B2-4E42-8CFD-9B0ADE995EB0.png
    1.3 MB · Hit: 19

Cenk _07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Cenk Yalçın
İşlemci yükseltmek saçma olur. Önemli olan nesil olduğu için I3 ile I5 arası çok fark olmaz. İşlemci yeterli.

wholoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tarık Taha Karaduman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemci yükseltmek saçma olur. Önemli olan nesil olduğu için I3 ile I5 arası çok fark olmaz. İşlemci yeterli.
peki aslında amacim şu 360 hz monitor aldim o yuzden valorant oynuyorum oda islemci bazli olduğu için iyi olur diye düşündüm

alpdurden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alp
arkadaşlar ocak ayında askere gelmeden 18.300 tl ye itopyadan hazir sistem almistim i3 13100f li asus 4060 li beyaz sistem size sorum şu islemci cok dusuk geliyor gibi o yuzden i5 13600k düşünüyorum ama bunu nasi sogutucam ornek veriyorum sivi sogutma alsam uyuyacakmi kasaya vs vs birde bu gameboosterin psu su kotu diyorlar sizce degistirmelimiyim bilgilendirirseniz sevinirim askerdeyim hala oyle araştırıp siparis vermek istiyorum iyi forumlarr..
POŞET ÜCRETİ

alpdurden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alp
kanka sıvı soğutma için kasana bakıcaksın eğer sığmıyorsa kule tipi alırsın sorun olmaz
psuyu uygun fiyata değişebilirsin çok masraf açmaz

Cenk _07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Cenk Yalçın
360hz monitor aldim valo icin yükseltmem iyi olmazmi dostum sence ?
Gerek yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

POŞET ÜCRETİ
🤣🤣🤣 Farketmemişim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuan stok fan varsa sorun olabilir. Düzgün bir kule tipi yeter ama sıvı soğutmaya veya çok harcamaya gerek yok

Cenk _07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Cenk Yalçın
İşlemci alma soğutucu al.

Cenk _07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Cenk Yalçın
kanka i3 13100f e alma diyorlar stock fani yeterli olur diyorlardi yani senin dedigine gore islemci yerine sogutucu mu al diyorsun
Evet işlemciyi yükseltsende çok büyük bir fark alamazsın zaten parana yazık. İllaki yükselteceksen amd geçmen daha mantıklı olur ama dediğim gibi gerek yok. Stok fan idare eder ama ortalama bir kule tipi alman daha iyi olur

wholoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tarık Taha Karaduman
Evet işlemciyi yükseltsende çok büyük bir fark alamazsın zaten parana yazık. İllaki yükselteceksen amd geçmen daha mantıklı olur ama dediğim gibi gerek yok. Stok fan idare eder ama ortalama bir kule tipi alman daha iyi olur
varmi bi önerin peki

Top Bottom