Neler Yeni

pc yükseltmemi yoksa pc + ps5 slim mi?

asko56

80+ Silver
bunu buldum biliyorum fiyatı biraz pahalı ama bütçem var basçam parayı alcam tabi daha iyisini bulursam onu alırım.. daha var.
4k iyi fiyat performasn ürün istiyor iseniz gigabyt ın ürünlerine bakın

• Beğen
Reaksiyonlar: nocx

nocx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Arda
beyler ben ps5i TVye bağlamaya karar verdim çünkü monitör boyutlarından pcde çok sıkıtı yaşıyacağım gibi gözüküyor. + kasa güçlendirmeyi düşünüyorum.. mantıklımı düşünüyorum? 32 inç tryhard cs, valo atamam yani..

asko56

80+ Silver
beyler ben ps5i TVye bağlamaya karar verdim çünkü monitör boyutlarından pcde çok sıkıtı yaşıyacağım gibi gözüküyor. + kasa güçlendirmeyi düşünüyorum.. mantıklımı düşünüyorum? 32 inç tryhard cs, valo atamam yani..
kasayıda güçlendiriceginiz için 4k 144 hz monitör almak daha karlı

• Beğen

nocx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Arda
kasayıda güçlendiriceginiz için 4k 144 hz monitör almak daha karlı
4k değilde 2k monitör alıcağım. ve çok güzel 24 inç 2k 165hz monitör buldum
Mesaj otomatik birleştirildi:

4kyı ps5 için alıcaktım, gerek kalmadı. pc için 2k yeter. pc monitörünün birde 24 inç olmasını istiyordum

asko56

80+ Silver

4kyı ps5 için alıcaktım, gerek kalmadı. pc için 2k yeter. pc monitörünün birde 24 inç olmasını istiyordum
itopya ürün tercih etmeyin fayiş

unhasbe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
mahmut - tuncer
bunu buldum biliyorum fiyatı biraz pahalı ama bütçem var basçam parayı alcam tabi daha iyisini bulursam onu alırım.. daha var.
Aslında pahalı değil premium ürün sonuçta fast ips panel kullanıyor. Ben bunu buldum : https://ty.gl/yfo3o3m53v
Özellikleri çok hoşuma gitti ama VA panel olması üzdü

• Beğen

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,001
İsim
Emre
Discord
necromancerr
merhabalar pcyi mi yükseltiyim yoksa yanına ps5 slim mi alıyım?

PCde: msı rtx ventus 3070 2x oc, amd ryzen 7 5700x, 2tb kapesite, 32 gb ram var

sizce işlemciyi veya ekran kartını mı güçlendiriyim yoksa artıdan bir ps5 slim mi alim

yardımcı olursanız çok teşekkür ederim. iyi günler

(eğer pc yükseltirsem neyi neyle yükseltmeliyim?)
(eğer ps5 alırsam, ps5 te eğlencesine, arkadaşlarla, hikayeli oyunlar oynuyacam......pc dede rekabetçi oyunlar oynamayı düşünüyorum)
Ps5 al geç

unhasbe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
mahmut - tuncer

Aoc yerine viewsonic tavsiye ederim. Eğer konu ekran ise msi asus gibi markalardansa BenQ Zowie, viewsonic, samsung daha mantıklı geliyor bana. 2k yüksek hz değeri uygum fiyatlı monitör bulabilirsiniz.

• Beğen

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
bılgısayar ve bılgısayar bıleşenlerı toplama ve bılgı verme (Bende Olmayan Bılgısyar)
merhabalar pcyi mi yükseltiyim yoksa yanına ps5 slim mi alıyım?

PCde: msı rtx ventus 3070 2x oc, amd ryzen 7 5700x, 2tb kapesite, 32 gb ram var

sizce işlemciyi veya ekran kartını mı güçlendiriyim yoksa artıdan bir ps5 slim mi alim

yardımcı olursanız çok teşekkür ederim. iyi günler

(eğer pc yükseltirsem neyi neyle yükseltmeliyim?)
(eğer ps5 alırsam, ps5 te eğlencesine, arkadaşlarla, hikayeli oyunlar oynuyacam......pc dede rekabetçi oyunlar oynamayı düşünüyorum)
Kral sistemin saten çok iyi çak bi ps5 slim hem gta 6 çıkar çıkmaz oynarsın mis gibi.

• Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Hasan Can BALIKCI
Kral sistemin saten çok iyi çak bi ps5 slim hem gta 6 çıkar çıkmaz oynarsın mis gibi.
Evet mesajını yeni gördüm. Hep PC hem ps5 kullanıyorum 24 inç 280hz. 32 inç 4k 144hz monitörüm var. Ps5 için ve PC için 4k monitör muazzam güzellik. Yorumlarda 30fps filan yazan olmuş. 30fps rdr2 bütün konsollarda öyle. Çoğu oyun 60fps oynarsınız. PS özel oyunları çok optimize özellikle god of rag. Gran turismo ghos of filan grafikler ve çözünürlük bence çok güzel. 4k monitör almanı tavsiye ediyorum. Zaten monitörün varsa 4k 144 yeterli valoda rekabetçi ve csde rekabetci oynayabilirsin. 144hz sonuçta önemli olan monitörün inputlagı. 32 inç evet büyük ama alışınca çok zevkli. 4k keskinlik güzel eğer alacaksanız 27 2k 165 ya da 4k 32 alabilirsiniz. Ps5 hdr ile 4k çok güzel. PCde bağladım aynı monitöre 3060ti ile dlls dengelide çok güzel görüntülü alıyorsunuz. Sana ikinci el benim monitörden bulabilirim ben 6 aydır memnunum fullhdye geçmek istemedim bu zamana kadar..

Top Bottom