Neler Yeni

Pckolik müşteri temsilcisi hk

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Baran
Ben dün sistem sipariş ettim daha kargoya vermemişler iletişim kuramıyorum 40dk bekledim temsilci zor bela düştü evim ile aranızda 15km var kargoya verseniz aynı gün düşer dedim vermicekseniz ben gelip alayım dedim aktarıyorum dedi bi yere aktardı çaldı çaldı en son kapandı :) muhatap bulamıyorum şaka gibi

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,256
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Aga siz ne isityorsunuz ben anlamıyorum ki. Ürün aldığın site pckolik. Parçaları montajlayıp gösterecekler. Yarın öbür gün gelir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Baran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aga siz ne isityorsunuz ben anlamıyorum ki. Ürün aldığın site pckolik. Parçaları montajlayıp gösterecekler. Yarın öbür gün gelir.
Ben evin ile dükkan arasında 15km var ertesi güm gelir diye düşündüm hocam bilseydim bugünde gelmeyecek kendim gidip alırdım

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,496
İsim
Fatih
Ben evin ile dükkan arasında 15km var ertesi güm gelir diye düşündüm hocam bilseydim bugünde gelmeyecek kendim gidip alırdım
Montajli siparis verdiyseniz eger randevusuz kendiniz de gitseniz sistem hazirlanmip testleri yapilmadan alamazsiniz hocam maalesef.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,256
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Sizden önce sipariş veren adamlr sistemlerini topluyorlardır.

• Beğen
Reaksiyonlar: Just

şahin doğan

80+ Platinum
Sistemler öyle 1-2 günde gelmiyor. min 3-4 gün, ortalama 1-1.5 hafta sürer.

Semix59

80+ Silver
Sabır sabır sabır...

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Baran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistemler öyle 1-2 günde gelmiyor. min 3-4 gün, ortalama 1-1.5 hafta sürer.
Teşekkürler hocam bukadar yoğun bir yer olduğunu kestiremedim bilsem kendim alırdım , bekliycez artık teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Montajli siparis verdiyseniz eger randevusuz kendiniz de gitseniz sistem hazirlanmip testleri yapilmadan alamazsiniz hocam maalesef.
Anladım hocam teşekkürler

Sabır sabır sabır...
Aynen heyecan işte 😊

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw

com2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Ozan Yılmaz
Ben dün sistem sipariş ettim daha kargoya vermemişler iletişim kuramıyorum 40dk bekledim temsilci zor bela düştü evim ile aranızda 15km var kargoya verseniz aynı gün düşer dedim vermicekseniz ben gelip alayım dedim aktarıyorum dedi bi yere aktardı çaldı çaldı en son kapandı :) muhatap bulamıyorum şaka gibi
Dayı bir siz bilgisayar almıyorsunuzdur herhalde, sistemin montajı testleri özenle yapılması gerekiyor 1-2 günde baştan savma bir şey gelse memnun olmazsınız.

cita9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Onur K

Hocam eviniz yakınsa neden mağazaya gidip orada toplatıp gelmediniz kurup hazırlayıp verirlerdi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Baran
acil valo atmam lazım acil anlamıyorsunuz acil
Valo hayatımda oynamadım dost 😅

Hocam eviniz yakınsa neden mağazaya gidip orada toplatıp gelmediniz kurup hazırlayıp verirlerdi.
Hocam aradım müşteri hizmetleri bağaldı dükkana buraya gelseydiniz bile alamazsınız dedi stok bekletiliyorlarmış ellerinde parça yok satış yapıyorlar haftaya pazartesi dediler

Just

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Veysel
Discord
Jvst#3777
Valo hayatımda oynamadım dost 😅

Hocam aradım müşteri hizmetleri bağaldı dükkana buraya gelseydiniz bile alamazsınız dedi stok bekletiliyorlarmış ellerinde parça yok satış yapıyorlar haftaya pazartesi dediler
Hangi sistemi aldınız?

Top Bottom