Neler Yeni

Phenom II X4 965 işlemcili sistemime en güçlü takılabilecek işlemci nedir?

okan0076

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğulkan Tanrıkulu
Arkadaşlar suanda amd phenom ii x4 965 islemci kullanıyorum ekran karti olarak da rx 560 kullanıyorum lol ve valorant oynarken islemci fani o kadar hızlı dönüyor ki cok gürültü çıkarıyor ve sonra oyun kapanıyor darboğaz olduğunu düşünüyorum anakartimin da kac pin oldugunu ve modeline bakamıyorum amd phenom ii x4 965 ile ayni pin olup daha yeni bir islemci var mi

-CrawL

80+ Gold
Arkadaşlar suanda amd phenom ii x4 965 islemci kullanıyorum ekran karti olarak da rx 560 kullanıyorum lol ve valorant oynarken islemci fani o kadar hızlı dönüyor ki cok gürültü çıkarıyor ve sonra oyun kapanıyor darboğaz olduğunu düşünüyorum anakartimin da kac pin oldugunu ve modeline bakamıyorum amd phenom ii x4 965 ile ayni pin olup daha yeni bir islemci var mi
darboğaz la alakası yok

T O B İ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
Babasının jettasını kaçıran çocukla beraber
İsim
Mert
Cpu-z cpuıd indirip anakartınızı öğrenebilirsiniz biz de daha iyi öneri yaparız.

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya
belli ki anakartın ddr3 o tarafta pek bilgim yok ama işlemcinin soketi 940 soket diye isimlendirilmiş gibi

Top Bottom