Neler Yeni

Philips mi Gamebooster monitör mü

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berat Gürbüz
Yeni Monitör almayı planlıyorum 2 monitör arasında kaldım fiyatları birbirine yakın biri Philips diğeri Gamebooster linkleri aşağıda hangisi daha iyidir teşekkürler.

106410

80+ Silver
Düşünmeye bile gerek yok, Philips tabii ki.

Hayır var, sırf marka ismi taşıyor diye daha kötü bir panele sahip olan monitörü öneremem.

Gamebooster, fazla duyulmamış olsada monitörlerinin güzel olduğunu biliyorum VA olan monitörünü 2 ay kullanmıştım.
Philips'in ben daha kötü panelini görmedim. Nesi kötü acaba? Panel konusunda en iyilerden Philips.

106410

80+ Silver
Hayır var, sırf marka ismi taşıyor diye daha kötü bir panele sahip olan monitörü öneremem.

Gamebooster, fazla duyulmamış olsada monitörlerinin güzel olduğunu biliyorum VA olan monitörünü 2 ay kullanmıştım.

VA panel kötü bir panel değil, hadi TN olsa neyse. Monitör de aldığın zaman sürekli değiştirebildiğin bir şey değil, o kadar para verdikten sonra adam akıllı bir markanın ürününü alırdım kendime alacak olsam.

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

İkisindede IPS yazıyor ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet Ramazan Bozdoğan
Gamebooster monitörlerinde ışık sızması kronik rastlanan bir durum. Philips kalitelidir.

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
İkisindede IPS yazıyor ?
Philips VA panele sahip.
VA panel kötü bir panel değil, hadi TN olsa neyse. Monitör de aldığın zaman sürekli değiştirebildiğin bir şey değil, o kadar para verdikten sonra adam akıllı bir markanın ürününü alırdım kendime alacak olsam.
Markaya göre değil, modele göre bakın diye kaçkez söylememiz gerekir? ben senin o monitörü bir kez bile kullanmadığına yemin bile edebilirim.

Asag

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,862
İsim
Asag
Top Bottom