Neler Yeni

Philips SPK8401B vs Gamebooster G902

yakupSpS

80+
Bütçe
220
ikisi arasinda kaldim philipsin fiyati 180tl gamebooster 200tl gamebooster mavi switch ile beraber bilek destegi de var philips ise camgöbeği (cyan) switch fakat bilek destegi bulunmamakta suanda kullandigim klavye bilek destegine sahip ve kuzenimin bilek destegi olmayan klavyesini elime aldigimda cok rhatsiz edici oodu sizce hangisi alinir philips e alisabilir miyim bilek destegi oomadigi icin oneriniz varsa alirim numpad olmasi sart

Son düzenleme:

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Furkan SARIGÖL
el desteği olmayan klavyelere zamanla alışırsın. Bende oynayamam diyordum ama şuanda el desteği olan klavyelerde zorlanıyorum sanki elim havada duruyor gibi
Eğer compact bir klavye istersen 205 TL he hepsiburada indirimiyle havit gamenote kb435l öneriliyor birde ona bak istersen

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,555
İsim
göksel yurtcan
philips daha kalitelidir ama illa bilek desteği lazımsa gamebooster bende kullanıyorum sıkıntısı yok

yakupSpS

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
philips daha kalitelidir ama illa bilek desteği lazımsa gamebooster bende kullanıyorum sıkıntısı yok
usta o zaman ben philips tarafinda secim yaopicam alirsam gelismeleri yazarim
Mesaj otomatik birleştirildi:

el desteği olmayan klavyelere zamanla alışırsın. Bende oynayamam diyordum ama şuanda el desteği olan klavyelerde zorlanıyorum sanki elim havada duruyor gibi
Eğer compact bir klavye istersen 205 TL he hepsiburada indirimiyle havit gamenote kb435l öneriliyor birde ona bak istersen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Philips SPK8401B​

yakupSpS

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
önerin için tesekkur ederim fakat benim icin numpad şart keske ekleseydim konu içerigine

• Beğen
Reaksiyonlar: Salu

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
Philips'in kendi ürettiği klavye değil yalnız çin ürününe etiket basmış daha önce bu klavyede yaptığı gibi.
Kısaca ikiside aynı kalitededir ortalama.
Şahsen benim Gamebooster daha çok hoşuma gitti,outemu blue switch ve bilek desteği avantajı ile.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,555
İsim
göksel yurtcan
Philips'in kendi ürettiği klavye değil yalnız çin ürününe etiket basmış daha önce bu klavyede yaptığı gibi.
Şahsen benim Gamebooster daha çok hoşuma gitti,outemu blue switch ve bilek desteği avantajı ile.
hocam bu philips klavye itopyada 259 TL oradan alın

yakupSpS

80+
fikriniz icin tesekkurler :)

Top Bottom