Neler Yeni

Phillips ses siatemine geçilemiyor hatası

Atillaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ismail
Merhaba arkadaşlar
Bende philips 50 pus 6704/12 ultra hd 4 k tv var, bu tv ye yine phillips hts3510 5+1 ses sistemi aldım, ikinci el ve kondüsyon olarak nerdeyse sıfır gibi,ve çalışır durumda, bir de d smart var,
sorunum şu
d smartta ses sistemine ses alıyorum ama tv den ses alamıyorum, herşeyi denedim arc hdmi girişine hdmi kablosuyla bağlantı yaptim,bir çok bağlantı denedim ama nafile,bilgi ve önerilere açığım teşekkürler.

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Televizyonun ses sistemini otomatik tanıması gibi bir özellik var mı . Ses çıkışı yada hoparlör ayarında olabilir. Biz Samsung Smart TV ye Harici uydu alıcı bağlıyoruz Hdmı 2 den . Hdmı 3 Arc kanalından Philips ses sistemine sorunsuz aktarıyor sesi. DVD bağlasam da renkli kablolar ile yine sorun yok. Aynet Hdmı+ olarak tanıyor ses sistemini TV ses seviyesini senkronize ediyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

6:40 dan itibaren izle.

Atillaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ismail
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tv den bütün ayarlara baktım, normalde ses çıkış hdmi seçtigimde zaten tv hoparlör sesini kesip otomatik olarak ses sistemine geçmesi lazım ama philips ses sistemine geçilemiyor diyor,ben şu an d smarta bağladım ses sistemini 5+1 ses alıyorum dvd de izliyorum görüntü var ama mesela netflix izliycem tv hoparlörüne dönmek zorundayım tv ayarlarından.

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Tv den bütün ayarlara baktım, normalde ses çıkış hdmi seçtigimde zaten tv hoparlör sesini kesip otomatik olarak ses sistemine geçmesi lazım ama philips ses sistemine geçilemiyor diyor,ben şu an d smarta bağladım ses sistemini 5+1 ses alıyorum dvd de izliyorum görüntü var ama mesela netflix izliycem tv hoparlörüne dönmek zorundayım tv ayarlarından.
Ses sistemini sıfırlamayı dene .

Top Bottom