Neler Yeni

Photoshop çalışmam nasıl olmuş?

Waltuh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
1
8.jpg

Son düzenleme:

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,174
İsim
Ali yılmaz
gölgeler renkler müko. ama dağ geçişlerinden ve ölçeklendirmeden dolayı yapy gibi duruyor. İnsanın ve kurtun etraflarına ortam rengi gibi yansıma kysan müko

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg
Kurt neden insandan daha büyük?

İnsan daha yakın kurt daha uzakta olmasına rağmen insan çok küçük kurt çok büyük olmuş. Tam tersi olmalıydı.

Hypnx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah
Adamın ayakları sağa doğru kendisi karşıya bakıyor hafif çapraz çarpıldı mı 😅 uzaktaki nesne büyükse kurttan bahsediyorum ağrı dağı kadar var bu kurt. Mesafe oranında gariplik var. Ağrı dağı çok yakın gözükür büyüklükten dolayı yürüyerek bir saatte varır sanırsın halbuki 30 km mesafededir. Öyle bir şey olmuş gibi.

Waltuh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Adamın ayakları sağa doğru kendisi karşıya bakıyor hafif çapraz çarpıldı mı 😅 uzaktaki nesne büyükse kurttan bahsediyorum ağrı dağı kadar var bu kurt. Mesafe oranında gariplik var. Ağrı dağı çok yakın gözükür büyüklükten dolayı yürüyerek bir saatte varır sanırsın halbuki 30 km mesafededir. Öyle bir şey olmuş gibi.
Doğrudur hocam :D

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,214
İsim
Olcay akbulut
elinize sağlık hocam, kompozisyon güzel. Oruçlu olmanın getirdiği salaklıkla çok detaylı yorum yapamıyorum :D ama genel olarak netlik algısında bi sorun var, mesela adamın pelerini çok keskin duruyor, ait olmadığını belli ediyor. Keza kurtta aynı şekilde çok net duruyor ve ait olmadığını bariz belli ediyor, bunları düzeltmek için belki kurtun olduğu kısma hafif sis ekleyebilirsiniz, hem arada ki karşılaşmayı daha ciddi gösterir. Ek olarak ters ışık efekti de tam olmamış gibi geldi bana adamla kurt çok karanlık mesela ama zemin daha parlak

Waltuh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
elinize sağlık hocam, kompozisyon güzel. Oruçlu olmanın getirdiği salaklıkla çok detaylı yorum yapamıyorum :D ama genel olarak netlik algısında bi sorun var, mesela adamın pelerini çok keskin duruyor, ait olmadığını belli ediyor. Keza kurtta aynı şekilde çok net duruyor ve ait olmadığını bariz belli ediyor, bunları düzeltmek için belki kurtun olduğu kısma hafif sis ekleyebilirsiniz, hem arada ki karşılaşmayı daha ciddi gösterir. Ek olarak ters ışık efekti de tam olmamış gibi geldi bana adamla kurt çok karanlık mesela ama zemin daha parlak
Teşekkür ederim hocam yorumunuz için.

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
916
İsim
Yunus Şahin
Kurt neden insandan daha büyük?

İnsan daha yakın kurt daha uzakta olmasına rağmen insan çok küçük kurt çok büyük olmuş. Tam tersi olmalıydı.

Manipülasyon photoshop olayı bu zaten. Normal photoshoplar değil. Google'da manipülasyon diye aratarak bulabilirsin.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,214
İsim
Olcay akbulut
Manipülasyon photoshop olayı bu zaten. Normal photoshoplar değil. Google'da manipülasyon diye aratarak bulabilirsin.
hocam manipülasyon sadece böyle şeylere denmiyor manipülasyonun bir sürü kullanım amacı ve yeri var

Top Bottom