Neler Yeni

Plastik filtre kahve makinesi kanser yapar mı?

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,799
İsim
Abdullah Aydoğdu

Linkteki makineden var bende. Buna suyu koyduğumuz yer, sıcak suyun borudan geçip kahveye fışkırdığı yer, kahveyi koyduğumuz ve kahvenin aktığı yer yani kısacası Full plastik makine. Plastik olduğundan dolayı da kullanmayı bırakmayı düşünüyorum. Sabah akşam plastiğe temas eden kaynar su içiyorum. Sizce abartıyor muyum yoksa gerçekten uzun vadede ciddi sorunlara yol açabilir mi?

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,494
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
@Alexa
Mesaj otomatik birleştirildi:

"Kardeşim usta olmak istiyorsan ilk ustanı izlemelisin ki kalfa olabilesin"
@Alexa 👑Kafein King👑

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri

Linkteki makineden var bende. Buna suyu koyduğumuz yer, sıcak suyun borudan geçip kahveye fışkırdığı yer, kahveyi koyduğumuz ve kahvenin aktığı yer yani kısacası Full plastik makine. Plastik olduğundan dolayı da kullanmayı bırakmayı düşünüyorum. Sabah akşam plastiğe temas eden kaynar su içiyorum. Sizce abartıyor muyum yoksa gerçekten uzun vadede ciddi sorunlara yol açabilir mi?
şey şöyleki sanırım yanlış bilmiyorsam o suda çözünen kahvelerde bile plastik varmış filtrede var mı bilmiyorum ama içinde illaki metal bir yer vardır zaten hayatımızın her yerinde plastik yiyoruz

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Kettle falan da plastikten yapılıyor zaten. Bunlarda farklı bir plastik kullanılıyor yoksa zaten kaynar suyla erirdi. Sorun olmuyordur umarım 😅

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,848
Üyeler
140,568
Son üye
osari
Top Bottom