Neler Yeni

Plastik Kapta Noodle Yapmak?¿

Critaes

80+ Bronze
Agalar direkt konuya zank diye giriyorum, kyk da hayata tutunmaya calisiyoruz mâlum. Kettle kucuk bir tik o yüzden mecbur kapta noodle yaomak zorundayiz fakat kap plastik ve kaynar suyu plastik kabın içine atıp ağzını kapatıp ondan sonra suyunu süzüp yiyoruz. Sizce vücut hakkın rahmetine kavuşmuş mudur giren mikroplastiklerle, yoksa bir şey olmaz mı? Ne diyorsunuz? Daha 1 kez bu yöntemi uyguladım, kabı çöpe atıp alternatif yöntemler mi denemeliyim?

• Hahaha
Reaksiyonlar: Ciri

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Hocam hakkın rahmetine tekte kavuşmaz da, bardaklı noodlelar daha sağlıklı olabilir mi? Gerçi onun kabı da plastik. Ufak metal tencereler var hocam ucuz, çok küçük zaten noodle anca sığıyor. Onlardan alırsan güzel olur çaktırmadan sokarsın odaya

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Arda Yıldırım
Agalar direkt konuya zank diye giriyorum, kyk da hayata tutunmaya calisiyoruz mâlum. Kettle kucuk bir tik o yüzden mecbur kapta noodle yaomak zorundayiz fakat kap plastik ve kaynar suyu plastik kabın içine atıp ağzını kapatıp ondan sonra suyunu süzüp yiyoruz. Sizce vücut hakkın rahmetine kavuşmuş mudur giren mikroplastiklerle, yoksa bir şey olmaz mı? Ne diyorsunuz? Daha 1 kez bu yöntemi uyguladım, kabı çöpe atıp alternatif yöntemler mi denemeliyim?
metal saklama kapları oluyor onların içinde yapılıyor ya.
Mesaj otomatik birleştirildi:

metal saklama kapları oluyor onların içinde yapılıyor ya.
https://www.trendyol.com/vox-art/me...6fa7pDD9dXSO0AQfxS6mbCO1FShdNggYaApFAEALw_wcB şu tarz

Garipbirfizikci

80+ Bronze
Polietilen mi sıkıştırılmış propilen platik mi bilmiyoruz ki, sıkıştırılmış kalite ürünler var, onları zaten yüksek sıcakta yüzey tavlamasına maruz kalıyor, 100 °C sıcaklık o plastiğin ayrışmasına sebep olmaz, aksi taktirde dandik kalitelerde ayrışma olur, vücuda doğrudan mikroplastik almış olursun kanser kanser

Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
Noodle zaten zararlı

Top Bottom