Neler Yeni

Platoon marka PSU ile neler yaşadım?

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,674
İsim
Can BOZKURT
Platoon marka PSU ile neler yaşadım? Arkadaşlar aşağı yukarı 7-8 ay önce yeni bilgisayar aldım. İçindeki PSU Hariç genel parçalar kaliteli. PSU Platoon un kötü bir 650 W Psu su. Kutusunun üstünde korumaları yazıyordu unuttum şimdi. İlk gördüğümde inanmadım yalandır dedim geçtim. İzmit te şuan mesela yağmur yağıyor ve elektrikler 4-5 kez kesildi ve garip bir şekilde çok iyi çalışıyor :D Tam zamanında kapıyor bilgisayarı. Yani idarelik olarak Platoon Psu alınabilirmiş onu öğrenmiş oldum.

Mr Yazıcı

80+ Bronze
Platoon marka PSU ile neler yaşadım? Arkadaşlar aşağı yukarı 7-8 ay önce yeni bilgisayar aldım. İçindeki PSU Hariç genel parçalar kaliteli. PSU Platoon un kötü bir 650 W Psu su. Kutusunun üstünde korumaları yazıyordu unuttum şimdi. İlk gördüğümde inanmadım yalandır dedim geçtim. İzmit te şuan mesela yağmur yağıyor ve elektrikler 4-5 kez kesildi ve garip bir şekilde çok iyi çalışıyor :D Tam zamanında kapıyor bilgisayarı. Yani idarelik olarak Platoon Psu alınabilirmiş onu öğrenmiş oldum.
Apuya filan alınır.

Erdem Salih Taşcı

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,499
İsim
Erdem Salih Taşcı
Bir de OCCT ile yük altına sok bakalım onu :D. Bende de platton var daha 7. saniyede crash veriyor. Sistemin düşükse yani biraz normal fakat daha yüksek sistemlerde kesinlikle kullanılmamalı. Zaten varsa 2 - 3 koruması var anca günümüzde ise bu standart 5 - 6. Sistem yük altındayken ciddi bir elektrik kesintisinde ne olabilir acaba :d.

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Hocam zaten alır almaz patlaması gibi bir olay yok. Powerboost gibi markaların güç kaynakları bile kötüyken Hadron, Platoon gibi markalarınki direkt facia oluyor, hiç yaklaşmamak gerek.

LowRPM

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Enes Ersoy
elektrik kesildimi dumanla beraber güm sesi gelebilir

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Diğer 650wlara göre kötü bir PSU kendisi. fakat Düşük-Orta seviye bir sistem kullanıyorsanız sıkıntı çıkarmaz muhtemelen.

Köylü

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Bahadır Özel
Arkadaşım bunlar amerikanın oyunu. Sana yüksek fiyattan psu kitlemek için f/p güç kaynaklarını kötülüyorlar.
Yok sertifikaymış bilmem neymiş, kanmayın onlara 😉

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,674
İsim
Can BOZKURT
Arkadaşım bunlar amerikanın oyunu. Sana yüksek fiyattan psu kitlemek için f/p güç kaynaklarını kötülüyorlar.
Yok sertifikaymış bilmem neymiş, kanmayın onlara 😉
Elimdeki psu kötü biliyorum mümkün bir vakitte önce sisteme ram ve ssd sonra psu alacağım

Roche

80+ Bronze
Bende 1 senedir PowerBoostun 550W güç kaynağını kullanıyorum. Onlarca kez elektrik kesildi vesaire ama şu an hala sağlam bir şekilde çalışıyor. Evimde CoolerMaster 750W güç kaynağı varken bunu kullanıyorum mesela.

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,674
İsim
Can BOZKURT
Bende 1 senedir PowerBoostun 550W güç kaynağını kullanıyorum. Onlarca kez elektrik kesildi vesaire ama şu an hala sağlam bir şekilde çalışıyor. Evimde CoolerMaster 750W güç kaynağı varken bunu kullanıyorum mesela.
Evet garip bir şekilde sağlam ama siz riske atmayın CoolerMaster ı takın hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,904
Üyeler
138,437
Son üye
fatihavcii
Top Bottom