Neler Yeni

PlayStation 4'ü satmak mantıklı bir hareket midir ?

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
Gözüme ne çarparsa valla :)
Selamlar, şimdi konuya değinmek gerekirse neden PS4'ümü satmayı düşünüyorum ? Çünkü bildiğiniz gibi oyunlara zamlar geldi PS PLUS aboneliği vs. Peki PS4'ü satıp ne yapacağım tabii ki de bilgisayar almak için. 5000-6000 TL arası bir sistem olacak. Ve açıkçası 10 yıldır PlayStation oynayan ben PlayStation 5 fiyatını görünce birazcık korktuğumu söyleyebilirim. Yani kısacası : PS4 deki pahalı fiyatlardan sıkılıp her ay online oynamak için para yatırmak zorunda bırakan Playstation'u bırakıp bilgisayar'a geçmem mantıklı bir hareket olur mu ? (Ayrıca eğitim için biraz lazım olduğu da denilebilir.).

Cevaplarını bekliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selamlar, şimdi konuya değinmek gerekirse neden PS4'ümü satmayı düşünüyorum ? Çünkü bildiğiniz gibi oyunlara zamlar geldi PS PLUS aboneliği vs. Peki PS4'ü satıp ne yapacağım tabii ki de bilgisayar almak için. 5000-6000 TL arası bir sistem olacak. Ve açıkçası 10 yıldır PlayStation oynayan ben PlayStation 5 fiyatını görünce birazcık korktuğumu söyleyebilirim. Yani kısacası : PS4 deki pahalı fiyatlardan sıkılıp her ay online oynamak için para yatırmak zorunda bırakan Playstation'u bırakıp bilgisayar'a geçmem mantıklı bir hareket olur mu ? (Ayrıca eğitim için biraz lazım olduğu da denilebilir.).

Cevaplarını bekliyorum.
Eklemek isterim ki sahip olduğum tüm özel oyunlar hepsi bilgisayara gelmiş durumdadır ve bu yüzden özel oyun sıkıntım yok.

Mâthes

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,283
İsim
Ali
Bence geçmelisin hem bir özgürlük geliyor bende eski ps4 kulanıcısıyım PC aldığımdan beri 1 2 defa anca açtım hem PC de istediğin herşeyi yapabilirsin özgürlükten kastım o

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Valla iki sene önce aldım bi heves, merak ettiğim tüm oyunları bitirdim, köşede yatıyor alet. Aylardır açılmadı. TLOU2, Ghost of Tsushima, Days Gone, Death Stranding bu oyunları aşırı pahalı çıktıkları için almadım. Bu fiyatlarla oyun falan alınmaz.

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence geçmelisin hem bir özgürlük geliyor bende eski ps4 kulanıcısıyım PC aldığımdan beri 1 2 defa anca açtım hem PC de istediğin herşeyi yapabilirsin özgürlükten kastım o
Valla iki sene önce aldım bi heves, merak ettiğim tüm oyunları bitirdim, köşede yatıyor alet. Aylardır açılmadı. TLOU2, Ghost of Tsushima, Days Gone, Death Stranding bu oyunları aşırı pahalı çıktıkları için almadım. Bu fiyatlarla oyun falan alınmaz.
Yani satsan pişman olmazsın diyorsunuz

Mâthes

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,283
İsim
Ali
Olmazsın

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,573
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu

Cevaplarını bekliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eklemek isterim ki sahip olduğum tüm özel oyunlar hepsi bilgisayara gelmiş durumdadır ve bu yüzden özel oyun sıkıntım yok.
Bu Konsol Ve Oyun Fiyatlarından Sonra PC Çok Daha Mantıklı Gelmeye Başladı
Sanada PC Öneriirm Daha Fazla Fonksiyon DAHA UCUZ OYUN

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
Ne kadara satacağına bağlı.
yani 4 tane cd şeklinde oyun var Gta 5, Street fighter V, Watch dogs 2, Call Of Duty AW ve hesapta red dead redemption 2, spider man, god of war definitive edition, sleeping dogs definitive edition, detroit become human definitive edition, heavy rain, fifa 18 ile 20 bide işte apex, fortnite, warzone kayıtları ve 2 tane dualshock. Fiyat olarak ise 2.5K'dan düşündüm oyunlar hesap vs.

drocco

80+ Bronze
PS4 ne durumda kaça satacaksın iyi bişeyse dosta gider bişeyse ucuza verirsen ben alırım.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
üstüne 7 k koyup pc 5 alabilecek paran varsa mantıklı