Neler Yeni

PlayStation 4'ü satmak mantıklı bir hareket midir ?

Silvers

80+
1-2 sene önce sorsan karar veremezdim ne yazacağıma fakat şuanda satsan kesinlikle pişman olmazsın diye düşünüyorum. Artı olarak arkadaşların dediği gibi bilgisayardaki özgürlük başka oluyor. Kısacası bilgisayarın avantajı daha fazla bana göre.

drocco

80+ Bronze
Durumu nasıl? kozmetiği yürüyeni? Çalışmayan aksamı var mı?

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
bence durumun varsa yani ps yi satmadan pc alabiliyorsan onu yap ama ps parasını üzerinde koyacaksan tabii ki sat

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
Gözüme ne çarparsa valla :)
Durumu nasıl? kozmetiği yürüyeni? Çalışmayan aksamı var mı?
durumu iyi fat kasası olan modeli var 1tb hdd eklemiştim üstüne ve temizlettirdim yakın bir zamanda ve stabil yani

drocco

80+ Bronze

Adeletbakani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
kahvecirüstem
Bence geçmelisin hem bir özgürlük geliyor bende eski ps4 kulanıcısıyım PC aldığımdan beri 1 2 defa anca açtım hem PC de istediğin herşeyi yapabilirsin özgürlükten kastım o
Pc daha mantıklı olur hem montaj yapar hemde oyun oynarsın .

Laxerian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,286
İsim
Çağan Şen
Selamlar, şimdi konuya değinmek gerekirse neden PS4'ümü satmayı düşünüyorum ? Çünkü bildiğiniz gibi oyunlara zamlar geldi PS PLUS aboneliği vs. Peki PS4'ü satıp ne yapacağım tabii ki de bilgisayar almak için. 5000-6000 TL arası bir sistem olacak. Ve açıkçası 10 yıldır PlayStation oynayan ben PlayStation 5 fiyatını görünce birazcık korktuğumu söyleyebilirim. Yani kısacası : PS4 deki pahalı fiyatlardan sıkılıp her ay online oynamak için para yatırmak zorunda bırakan Playstation'u bırakıp bilgisayar'a geçmem mantıklı bir hareket olur mu ? (Ayrıca eğitim için biraz lazım olduğu da denilebilir.).

Cevaplarını bekliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eklemek isterim ki sahip olduğum tüm özel oyunlar hepsi bilgisayara gelmiş durumdadır ve bu yüzden özel oyun sıkıntım yok.
Satarsan güzel olur o fiyata güzel sistemler var ama bekle ps5 almak isteyebler şimdi ps4 bakıyor biraz daha artsın fiyatları sonra sat

Wh897Xm

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,076
İsim
Mustafa
Selamlar, şimdi konuya değinmek gerekirse neden PS4'ümü satmayı düşünüyorum ? Çünkü bildiğiniz gibi oyunlara zamlar geldi PS PLUS aboneliği vs. Peki PS4'ü satıp ne yapacağım tabii ki de bilgisayar almak için. 5000-6000 TL arası bir sistem olacak. Ve açıkçası 10 yıldır PlayStation oynayan ben PlayStation 5 fiyatını görünce birazcık korktuğumu söyleyebilirim. Yani kısacası : PS4 deki pahalı fiyatlardan sıkılıp her ay online oynamak için para yatırmak zorunda bırakan Playstation'u bırakıp bilgisayar'a geçmem mantıklı bir hareket olur mu ? (Ayrıca eğitim için biraz lazım olduğu da denilebilir.).

Cevaplarını bekliyorum.

Eklemek isterim ki sahip olduğum tüm özel oyunlar hepsi bilgisayara gelmiş durumdadır ve bu yüzden özel oyun sıkıntım yok.
Sat sat sat

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
knkam 1.5k ya verirsen alayım yabancıya gitmesin.
1.5K veremem hesap ve oyunlar dahil iki tane de kol 1tb de hdd 500gb olanlar 2.5k dan başlıyor

Satarsan güzel olur o fiyata güzel sistemler var ama bekle ps5 almak isteyebler şimdi ps4 bakıyor biraz daha artsın fiyatları sonra sat
Tam tersi düşmez mi ?

Laxerian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,286
İsim
Çağan Şen
1.5K veremem hesap ve oyunlar dahil iki tane de kol 1tb de HDD 500gb olanlar 2.5k dan başlıyor

Tam tersi düşmez mi ?
Ps5 i alacak kişi çok az türkiyenin durumu malüm o yüzden ps5 bekleyen konsolu olmayanlar ps4 alabilirler

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri