Neler Yeni

Playstation 5 Hangi Sürüm Alınmalı?

asko56

80+ Silver

kayn999

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Melih Gumuskaya
Beleş F1 iyi olurmuş ama değilim maalesef. Slim yeni çıktı ya bilinen bir kusuru var mı? Normal kasalar dik kullanıldığında termal macun akıyor diyorlardı.
Merhaba,öncelikle ps5 ler termal macun değil sıvı metal kullanılarak soğutulur,akma sorunu var dediğiniz efsane ; içindeki "SIVI" soğutucunun akma riskidir .Ancak böyle bir şey şuana kadar yaşanmamıştır.Bu efsane sıvı metal kullanılan bir "PC"de ortaya cikmistir.pc lerde işlemci ve soğutucu arasindaki sivi metal sizip anakarta zarar vermis olan bir pc de bu sorun yaşanmıs.ps5 in en güncel versiyonu olan SLİM versiyonunu almanızı öneririm.Herhangi bir kronik hatası henüz tespit edilmemiştir.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

asko56

80+ Silver
İstanbul'da değilim ve böyle mağazalara da güvenmiyorum. Her şeyin sıfır olup kutusunu kendim açıp kurulumunu yapmak istiyorum.
niye güvenmiyorsunuz onu anlamadım sony türkiyede oldugu yıllarda ps5 leri ilk buralara sonra vatan media gibi şirketlere vermiştir.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
niye güvenmiyorsunuz onu anlamadım sony türkiyede oldugu yıllarda ps5 leri ilk buralara sonra vatan media gibi şirketlere vermiştir.
1719503598487.png

Şu bile güvenmemek için yeterli değil mi?

asko56

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle
Şu bile güvenmemek için yeterli değil mi?
dostum adam 6 yıldır sahibindende rozet sahibi satış yapmış 6 yıldır yeri belli yurdu belli 2-3 günlük satıcı degil üstüne hepsiburada vs gibi sitelerde zaten satıcıalr aynı kişiler olucaktır hevesinizi kırmak istemiyorum ama italatcı garantili tüm ürünler bu satıcılar satmaktadır ben bunların hiçbirine güvenmiyorum diyorsanız tek seçeneginiz vatan-mediamarkt gibi firmalara bakmanız olucaktır

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
dostum adam 6 yıldır sahibindende rozet sahibi satış yapmış 6 yıldır yeri belli yurdu belli 2-3 günlük satıcı degil üstüne hepsiburada vs gibi sitelerde zaten satıcıalr aynı kişiler olucaktır hevesinizi kırmak istemiyorum ama italatcı garantili tüm ürünler bu satıcılar satmaktadır ben bunların hiçbirine güvenmiyorum diyorsanız tek seçeneginiz vatan-mediamarkt gibi firmalara bakmanız olucaktır
Zaten öyle alacağım, ben sana hangi sürüm alayım diyorum sen buradan al diyorsun?

asko56

80+ Silver

asko56

80+ Silver
FAT mı Slim mi?
Digital edition mu normal sürüm mü diye sordum.
slim digital almak daha avantajlı cd devri bitti artık oyun vs işleri digital hesap al sat veya kardeşlik üzerinden dönüyor cd li ürüne fazla para vermeye gerek yok üstüne slim 1 tb ve daha ince daha hafif kasa ile geliyor iken ps5 fat kasa 825gb brüt net 660 gb sizin kullanımınıza sunuluyor üstüne hantal cihaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,538
Üyeler
156,511
Son üye
Cisseko
Top Bottom