Neler Yeni

PLAYSTATION ALINIR MI?

Furrrky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan
Ps 5 almak istiyorum. Oyunların fiyatları ve bunun aboneliği falan varmış oyunlar için. Alınır mı Ps5 sizce? Oyun fiyatları falan nasıl değer mi? Bide 1tb lik güvenilir vatandan daha ucuza alabileceğim ve daha fazla taksit yapabileceğim bir yer varsa link atabilirsiniz

yigit2582

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ahmet Efe yiğit
Ps 5 almak istiyorum. Oyunların fiyatları ve bunun aboneliği falan varmış oyunlar için. Alınır mı Ps5 sizce? Oyun fiyatları falan nasıl değer mi? Bide 1tb lik güvenilir vatandan daha ucuza alabileceğim ve daha fazla taksit yapabileceğim bir yer varsa link atabilirsiniz
Hocam PlayStation 5 slim ithalatçı garantili var daha ucuza geliyor 20k civarı ama ithalatçı garantili sadece tek fark garanti.

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
807
İsim
YILDIRIM
Öncelikle oynadığın oyun türleri nedir? 1 yıllık ps plus extra şuanda 2300 tl içindeki oyunları oynayabilirsin her ay da yeni oyunlar ekleniyor iyi veya kötü. Ayrıca oyunlarda 1000 2000 tl arasında değişiyor indirim dönemlerini takip edip oyunları alabilirsin. Sana tavsiyem çevremden ps5 sahibi tanıdığın varsa bütün üyelikleri oyunları ps kardeşliği ile birlikte almanız aldığın herşeyin yarı fiyatını ödersin. Hepsiburada üzerinde kahraman konsol satıcısından hepsiburada word kart ile peşin fiyatına 9 taksit alabilirsin.

YazılımKafa

80+ Silver
Sürekli oyun oynayacaksan ve oyunlara 1500- 2000 verebileceksen al. Ama oyunlara fazla veremem diyorsan xbox daha iyi bir seçenek. Oyun fiyatları çok daha uygun. Playstationda cidden pahalı.

Furrrky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam PlayStation 5 slim ithalatçı garantili var daha ucuza geliyor 20k civarı ama ithalatçı garantili sadece tek fark garanti.
o ne oluyor yani. Mal hatalı geldiğinde bir muhabbatım olucak mı?

yigit2582

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ahmet Efe yiğit
ya
he anladım. Yani alınmaması için önemli bir sebep yoktur herhalde
yani hocam aradaki tek fark garanti birisi ithalatçı garantili yani satıcının verdiği garanti diğeride distribitör garantili yani playstationun kendi garantisi türkiye garantisi arada 7k ciavrında rakam var ben olsam guvendiğim bir satıcıdan ithalatçı garantili olarak alırdım ama tercih sizin.

Furrrky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan
ya

yani hocam aradaki tek fark garanti birisi ithalatçı garantili yani satıcının verdiği garanti diğeride distribitör garantili yani playstationun kendi garantisi türkiye garantisi arada 7k ciavrında rakam var ben olsam guvendiğim bir satıcıdan ithalatçı garantili olarak alırdım ama tercih sizin.
varsa eğer güvendiğin bildiğin bir yer link atarsan sevinirim

yigit2582

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ahmet Efe yiğit
varsa eğer güvendiğin bildiğin bir yer link atarsan sevinirim
yani hocam öyle güvendiğim bir satıcı yok ama mesela migrosta direksiyon seti ithalatçı garantili olarak satılıyordu bir sıkıntı çıksa ilgileneceklerini umuyorum satıcısı migrosun kendisi olduğu için

Spear55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
2006
Agalar bende ps5 almayı düşünüyorum ama şu olay ne mesela ben Deluxe Edition aldım paket olan God Of War , Uncharted vb. oyunlar oynayamayacak mıyım

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Görkem çetinkaya
Ne oynamak istiyorsun exclusive diyorsan mantıklı olmaz bloodborne kaldı sanırım tek diğerleri çıkıyor.

Top Bottom