Neler Yeni

Playstation Kullanıcıları Kulübü

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Playstation kullanan arkadaşların bir araya gelip oyun için arkadaş bulmasını veya Playstation ile ilgili sorunları bulunan arkadaşların sorunlarının daha çabuk çözüme kavuşturulmasını sağlamak adına bu kulübü kurmak istedim.

Kulübe katılma şartı yoktur, sadece herhangi bir Playstation modeline sahip olmanız yeterli.

Katılmak istiyorsanız, "Katılıyorum." yazarak kulübe katılabilirsiniz.

İmza yazmak zorunlu değil fakat istiyorsanız imzanıza "Playstation Kullanıcıları Kulübü Üyesi" yazmanız yeterli olacaktır.

Üyeler

@Squirtle48 @ahmtnlbrgl @Beter Ali @Barış Yalçın @Alex Mason @strive_for_greatness @AustinYellowM4 @mszeyrek @edd123 @AliSaidÖzger @erendrmz27 @eminakgozz @atachu @Mertarı @Kaanps4player @Xeonwastaken @dolaroldu8tl @KaanBedirhan @Sosyalist Çapulcu @eraychu7 @resitali @lOxOl @Playstationhamsisi @tahaalgul @Mehmet @caestoN @Sucuk:Ekmek @EMA?R @shatZ! @Mert2302 @Pala Babayiğit @LogiMess @Çaylak9 @mistik_0611 @mericcerbay @KirliKill @slmbnemıstık
@MrLight

Son düzenleme:

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,853
İsim
Metehan Akyalı
Playstation kullanan arkadaşların bir araya gelip oyun için arkadaş bulmasını, Playstation ile ilgili sorunları bulunan arkadaşların sorunlarının daha çabuk çözüme kavuşturulmasını sağlamak adına bu kulübü kurmak istedim.

Katılmak isteyenler "Katılıyorum." yazarak kulübe katılabilirler.

İmzanıza "Playstation Kullanıcıları Kulübü Üyesi" yazmanız yeterli olacaktır.

Katılımınızı bekliyorum :)
Ps2 dahil mi hocam buna? Pek güncelleyemedim de ben? 😂 😂

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Ahmet Nalburoğlu
2. üyede ben olayım. yaklaşık 4 yıldır ps4 kullnıyorum faakat bu aralar pc ye dahaa çok ağırlık verdim.
MERHABA

emiirfb

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Emirhan İnan
Bence hoş olur, mesela fifa maça gireceksin tek başına gireceğine bir arkadaşlar girersin. (y)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
905,847
Üyeler
140,567
Son üye
lykia28