Neler Yeni

Playstation Kullanıcıları Kulübü

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Katılıyorum Ps3 e sahibim

YGT56

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Yiğitalp
Playstation kullanan arkadaşların bir araya gelip oyun için arkadaş bulmasını veya Playstation ile ilgili sorunları bulunan arkadaşların sorunlarının daha çabuk çözüme kavuşturulmasını sağlamak adına bu kulübü kurmak istedim.

Kulübe katılma şartı yoktur, sadece herhangi bir Playstation modeline sahip olmanız yeterli.

Katılmak istiyorsanız, "Katılıyorum." yazarak kulübe katılabilirsiniz.

İmzanıza "Playstation Kullanıcıları Kulübü Üyesi" yazmanız yeterli olacaktır.

Üyeler

@Squirtle48 @ahmtnlbrgl @Beter Ali @Barış Yalçın @Alex Mason @strive_for_greatness @AustinYellowM4 @mszeyrek @edd123 @AliSaidÖzger @erendrmz27 @eminakgozz @atachu @Mertarı @Kaanps4player @Xeonwastaken @dolaroldu8tl @KaanBedirhan @Sosyalist Çapulcu @eraychu7 @resitali @lOxOl @xSkynel @Playstationhamsisi @tahaalgul @Mehmet @caestoN @Sucuk:Ekmek @EMA?R @shatZ! @Mert2302 @Pala Babayiğit @LogiMess @Çaylak9 @mistik_0611 @mericcerbay @KirliKill
yokmu başka birinin xbox kullananlar kulübü kurması sonra forum iç savaşı çıkması

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Playstation kullanan arkadaşların bir araya gelip oyun için arkadaş bulmasını veya Playstation ile ilgili sorunları bulunan arkadaşların sorunlarının daha çabuk çözüme kavuşturulmasını sağlamak adına bu kulübü kurmak istedim.

Kulübe katılma şartı yoktur, sadece herhangi bir Playstation modeline sahip olmanız yeterli.

Katılmak istiyorsanız, "Katılıyorum." yazarak kulübe katılabilirsiniz.

İmzanıza "Playstation Kullanıcıları Kulübü Üyesi" yazmanız yeterli olacaktır.

Üyeler

@Squirtle48 @ahmtnlbrgl @Beter Ali @Barış Yalçın @Alex Mason @strive_for_greatness @AustinYellowM4 @mszeyrek @edd123 @AliSaidÖzger @erendrmz27 @eminakgozz @atachu @Mertarı @Kaanps4player @Xeonwastaken @dolaroldu8tl @KaanBedirhan @Sosyalist Çapulcu @eraychu7 @resitali @lOxOl @xSkynel @Playstationhamsisi @tahaalgul @Mehmet @caestoN @Sucuk:Ekmek @EMA?R @shatZ! @Mert2302 @Pala Babayiğit @LogiMess @Çaylak9 @mistik_0611 @mericcerbay @KirliKill
PlayStation kullanmadığım halde kullanıyorum desem nereden bilebileceksin ki ? 😁

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,622
İsim
Eren Yeager
Ben ayrılıyorum bu grupta olanlara saygılar ve sevgiler.

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,192
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
ps4 e sahibim Playstation katılıyorum (imzama yazayım mı ? ps külübü üyesi diye )

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,506
İsim
Mertcan Uysal
Hocam bende PS4 Slim var jailbreak atarsam ne olur? veya hata yaparsam bunun sonucu ne olur? armazsam nee kaybederim atarsam ne kaybederim jailbreak nedir anlata bilir misiniz? PS Cafe'e 300TL vermek istemiyorum

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Hocam bende PS4 Slim var jailbreak atarsam ne olur? veya hata yaparsam bunun sonucu ne olur? armazsam nee kaybederim atarsam ne kaybederim jailbreak nedir anlata bilir misiniz? PS Cafe'e 300TL vermek istemiyorum
Bu tür kırdırma işlerini bilmiyorum.

Dave Mustaine

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
PS4 ve PS3'üm var.Ben de katılmak isterim.

Top Bottom