Neler Yeni

Pngleri açarken sorun yaşıyorum

Kazuhaaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kamuran İnan Aydoğan
ss aldığım veya kaydettiğim resimleri açamıyorum bu hatayı alıyorum bi çözümün bilen var mı kaydettiğim yeri değiştirmem gerek herhalde ama hiç bi fikrim yok yani çoğu şeyi açarkende bu hatayı alıyorum one drive ile alakalı herhalde silmiştim 1.si onu nasıl getiriceğimi bilmiyorum 2.si getirmek istemiyorum bi bilgi veya tecrübesi olan varsa yardımcı olabilir mi

Ekler

• resim_2024-04-04_060825029.png
    resim_2024-04-04_060825029.png
    14.6 KB · Hit: 22

-temha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ahmet
Tam emin değilim ama one drive ın dolmuş galiba, masaüstünde çok büyük yer kaplayan dosyan varsa onları yerel disklerinden birine koy. windows 10-11 kullanıyorsan sağ altta bulut simgesi olması lazım ordan basıp ayarlar tuşuna bas kontrol et doluluk oranını, büyük ihtimal ondandır

Kazuhaaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kamuran İnan Aydoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tam emin değilim ama one drive ın dolmuş galiba, masaüstünde çok büyük yer kaplayan dosyan varsa onları yerel disklerinden birine koy. windows 10-11 kullanıyorsan sağ altta bulut simgesi olması lazım ordan basıp ayarlar tuşuna bas kontrol et doluluk oranını, büyük ihtimal ondandır
bende onedrive yok gerçekten çok sıkıntı çıkarıyordu dolu olmamasına rağmen bazen dolu gösteriyordu depolamayı sürekli hata veriyordu sildim sağ alttada bulut simgesi yok windows 11 kullanıyorum bide halihazırda onedriveım bomboş yani bi 800mb felan doludur ona da tarayıcıdan bakıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,369
Üyeler
146,703
Son üye
realhamsi
Top Bottom