Neler Yeni

POCO F1 TELEFONUM MİUİ EKRANINDA KALDI

Ömer28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer Faruk İhtiyar
Merhaba dostlar. Telefonum Pocophone F1. Xiaomi nin kendi mağazasından aldım. Alalı 1 ya da 2 yıl oldu bu zamana kadar sorunsuz gidiyordu.Bu sabah telefonumun ses tuşlarına basmadan sadece dokununca kısıldığını gördüm. Ses açma tuşuna ufak bi dokunsam bile kısılıyordu ve takılı kalıyordu. Açma tuşuna basınca da düzeliyordu. Dedim ki yeniden başlatayım. Yeniden başlatırken ses kısma tuşu takılı kalmış haberim yok. Güç tuşuna bastım ve yeniden başlatınca direk FASTBOOT açtı. Güç tuşuna basarak kapatabiliyormuşuz ,bastım kapandı ve MİUİ yazısında takılı kaldı. Yeniden başlattım gene yok. Şu an hala böyle yaklaşık bi 30 dakika oldu format atmak istemiyorum. Durup dururken neden böyle bir şey olur ki? Var mıdır başka bir çözüm? Teşekkürler.

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,874
İsim
Mert Metshi
Merhaba dostlar. Telefonum Pocophone F1. Xiaomi nin kendi mağazasından aldım. Alalı 1 ya da 2 yıl oldu bu zamana kadar sorunsuz gidiyordu.Bu sabah telefonumun ses tuşlarına basmadan sadece dokununca kısıldığını gördüm. Ses açma tuşuna ufak bi dokunsam bile kısılıyordu ve takılı kalıyordu. Açma tuşuna basınca da düzeliyordu. Dedim ki yeniden başlatayım. Yeniden başlatırken ses kısma tuşu takılı kalmış haberim yok. Güç tuşuna bastım ve yeniden başlatınca direk FASTBOOT açtı. Güç tuşuna basarak kapatabiliyormuşuz ,bastım kapandı ve MİUİ yazısında takılı kaldı. Yeniden başlattım gene yok. Şu an hala böyle yaklaşık bi 30 dakika oldu format atmak istemiyorum. Durup dururken neden böyle bir şey olur ki? Var mıdır başka bir çözüm? Teşekkürler.
Bende de miui da takılı kaldı 6 saat bekledim geçici çözümü şöyle;

Miui yazısındayken başka telefondan kendi telefonunu ara düzeliyor.

Eğer kesin çözüm isterseniz unbrick videolarına bakabilirsiniz.

Ömer28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer Faruk İhtiyar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende de miui da takılı kaldı 6 saat bekledim geçici çözümü şöyle;

Miui yazısındayken başka telefondan kendi telefonunu ara düzeliyor.

Eğer kesin çözüm isterseniz unbrick videolarına bakabilirsiniz.
Aratmayı denedim ulaşılamıyor dedi ve aynı hala. Sanırım rom atıcam ve sıfırlanıcak her şey :(

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,874
İsim
Mert Metshi
Aratmayı denedim ulaşılamıyor dedi ve aynı hala. Sanırım rom atıcam ve sıfırlanıcak her şey :(
Hocam miui ekranında biraz bekleyin telefon titredikten sonra tekrar aramayı deneyin telefonun şarjı olduğundan emin olun

Ömer28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer Faruk İhtiyar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefonun şarjı var. Sadece yeniden başlattıktan sonra titriyor. MİUİ yazısında hiçbir titreme yok. Defalarca aramama rağmen ulaşılamıyor.

Top Bottom