Neler Yeni

Poco x3 gt oyun oynarken çok ısınıyor

Fazıl 63

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
STORM63
Poco x3 gt oyun oynarken çok ısınıyor 50 dereceleri görüyorum belki 50°c'ler size çok gelmeyebilir ama elimi yakmaya başlıyor Urfa'da yaşıyorum elektrik sık sık gittiği için klimanın yanında da kullanamıyorum Sizce ne yapmalıyım soğutucu almayı düşünüyorum önerisi olan var mı

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Poco x3 gt oyun oynarken çok ısınıyor 50 dereceleri görüyorum belki 50°c'ler size çok gelmeyebilir ama elimi yakmaya başlıyor Urfa'da yaşıyorum elektrik sık sık gittiği için klimanın yanında da kullanamıyorum Sizce ne yapmalıyım soğutucu almayı düşünüyorum önerisi olan var mı
Isı normal soğutucu bütçesi nedir

Fazıl 63

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
STORM63
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Isı normal soğutucu bütçesi nedir
Maks 350
Mesaj otomatik birleştirildi:

Özellikle pubg oynarken ısınıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Emir
Bende antepte yaşıyorum bendede bir laptop var oyun oynarken 80 derceyi geçiyor 😂 telefon bundan iyi neyse konuya gelirsekte telefonun ısınmaması için kılıfı çıkartabilirsin şarjdan çıkarabilirsin ama zaten sıcaklığıda bence iyi ya normal gibi

Fazıl 63

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
STORM63
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende antepte yaşıyorum bendede bir laptop var oyun oynarken 80 derceyi geçiyor 😂 telefon bundan iyi neyse konuya gelirsekte telefonun ısınmaması için kılıfı çıkartabilirsin şarjdan çıkarabilirsin ama zaten sıcaklığıda bence iyi ya normal gibi
Laptop ile telefon aynı değil laptop genel olarak bir tarafı ısınır ve bunu ısınan kısma temas etmeden çözebilirsiniz ama telefon öyle değil direkt ekranı temas etmeniz gerekiyor oyun oynarken özellikle üst kısım kontrollerin yoğun olduğu kısım çok ısınıyor el yakacak kadar hem de

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Emir
Laptop ile telefon aynı değil laptop genel olarak bir tarafı ısınır ve bunu ısınan kısma temas etmeden çözebilirsiniz ama telefon öyle değil direkt ekranı temas etmeniz gerekiyor oyun oynarken özellikle üst kısım kontrollerin yoğun olduğu kısım çok ısınıyor el yakacak kadar hem de
Telefoncularda filan şu joystick li olanlar var onları kullan istersen hem arkada fanda var bide pubg filan spray atmadada kolay olur

Arax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Aras Alsanç
Telefonlar laptop gibi ısınması doğru olmaz sonuçta ekran ile birleşik ekrana zarar gelebilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Emir

mythrowib

80+ Silver
Benim Günlük Kullanımda 45 dereceyi gördüğüm note 7 bunu beğendi:D telefonun arkasına takılan soğutuculari alabilirsin, kılıf çıkarmakta bir miktar düşürür

Fazıl 63

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
STORM63
Benim Günlük Kullanımda 45 dereceyi gördüğüm note 7 bunu beğendi:D telefonun arkasına takılan soğutuculari alabilirsin, kılıf çıkarmakta bir miktar düşürür
Düşürmüyor aynı işte o fan önerisi yapacak birini arıyorum da sanırım alan hiç yok eğer düzgün bir şey olduğunu bilsem alırdım ama kalkıp da 500 lira veremem yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düşürmüyor aynı işte o fan önerisi yapacak birini arıyorum da sanırım alan hiç yok eğer düzgün bir şey olduğunu bilsem alırdım ama kalkıp da 500 lira veremem yani
https://ty.gl/7x0wevqs8r
Acaba bu iyi midir

Son düzenleme:
Top Bottom