Neler Yeni

Poco X3 Pro 8/256 Alınır Mı ?

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Mehmet Ali
Bütçe
5000
Arkadaşlar merhaba , bir arkadaşım Poco X3 Pro satıyor da 5000TL'ye sana bırakayım diyor. Ürün İncehesaptan alınma daha 7-8 ay oldu alalı, birlikte almıştık. Kendisi iPhone kullanmak istediğinden dolayı telefon yabancıya gitmesin diyor sen almak istiyorsan al diyor. Sizce alınır mı ?

TİTAN.

80+ Platinum
Arkadaşlar merhaba , bir arkadaşım Poco X3 Pro satıyor da 5000TL'ye sana bırakayım diyor. Ürün İncehesaptan alınma daha 7-8 ay oldu alalı, birlikte almıştık. Kendisi iPhone kullanmak istediğinden dolayı telefon yabancıya gitmesin diyor sen almak istiyorsan al diyor. Sizce alınır mı ?
Kanka kullanıyorum güzel fiyat güzel telefon alınabilir
Not:2 el piyasasına çok hakim değilim ama 0ı 9k

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Mehmet Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka kullanıyorum güzel fiyat güzel telefon alınabilir
Not:2 el piyasasına çok hakim değilim ama 0ı 9k
Telefon daha 0 gibi. Aynı anda askere gidip geldik ikimizde , cihazı hiç kullanmadı sayılır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Al iyi telefon kirigi cizigi yoksa şuan 5 bine zaten adam akilli sifir tel yok
Herhangi bir sorunu yok , olsa bile bir yakınım Xiaomi teknik servisinde çalışıyor. Direkt bir sorun olursa hallederiz dedi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

5000'e alınır knk bedava ben de şu an x3 pro kullanıyom pek memnun olmasam da 5000'e daha iyisi yok
iPhone 8 Plus kullanıyorum , 8 Plusu satıp biraz bunu kullandıktan sonra üst modellere geçebilirim diye düşündüm. O yüzden değerlendirmek istedim.

Top Bottom