Neler Yeni

Yardım poco x3 pro imei ile ilgili sorular

marilyn

80+ Silver
yurt dışı çıkışlı bir telefon aldım poco x3 pro şimdi imei ile ilgili bilmediğim bazı sorularım var

1:kaydı daha yapılmadı bu telefonu kaç yıl kullanabileceğim

adam kaçak bir şekilde imei atıcağını söyledi geçiciymiş sanırım bi süre sonra o da kapanıyormuş her 1 yılda tekrarlıyacakmıyım yılda 1 tekrarlıyacak isem sorun olmaz ama sürekli sürekli olacak ise sorun olur

imei atılıyormu kendim atabilirmiyim bir detaylı rehber var ise atabilirmisiniz sevinirim yt dakilere çok güvenemedim

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
O modelde RSA kilidi olduğu için şimdilik IMEI atılamıyor, muhtemelen de atılamayacak gibi duruyor ama kesin konuşmamak lazım.
4 ay SIM 1 ile, 4 ay da SIM 2 ile kullanabilirsiniz.

Olur da bir yöntemini bulup IMEI atarlarsa kapanma durumu olabiliyor, çünkü attıkları IMEI kim bilir hangi telefondan çalıntı oluyor. Bu riski düşürmek için evinizde kullanmadığınız ve hat takmayacağınız eski bir telefon varsa onun IMEI'sini attırabilirsiniz.

İllegal konular olduğundan daha ayrıntılı konuşamıyorum ama miuitürkiye forumunda biraz daha ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.

marilyn

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O modelde RSA kilidi olduğu için şimdilik IMEI atılamıyor, muhtemelen de atılamayacak gibi duruyor ama kesin konuşmamak lazım.
4 ay SIM 1 ile, 4 ay da SIM 2 ile kullanabilirsiniz.

Olur da bir yöntemini bulup IMEI atarlarsa kapanma durumu olabiliyor, çünkü attıkları IMEI kim bilir hangi telefondan çalıntı oluyor. Bu riski düşürmek için evinizde kullanmadığınız ve hat takmayacağınız eski bir telefon varsa onun IMEI'sini attırabilirsiniz.

İllegal konular olduğundan daha ayrıntılı konuşamıyorum ama miuitürkiye forumunda biraz daha ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.
anladım ben kullanmayua başlıyalı 2 gün oldu bu imei ne zaman bitiyor kontrol edebileceğim bir yer varmı ?
örn yazıyorsun checkliyor işte tr değil şu gün bitecek gibisinden

mm33

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Mert Otacı
Poco x3 pro plaka yazımı başladı bilginize.

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
anladım ben kullanmayua başlıyalı 2 gün oldu bu imei ne zaman bitiyor kontrol edebileceğim bir yer varmı ?
örn yazıyorsun checkliyor işte tr değil şu gün bitecek gibisinden
SMS gelir en geç 1 ay içinde, şu tarihte kapatılacak diye.

mm33

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Mert Otacı
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Abdülmecid yıldırım

marilyn

80+ Silver
Banada bilgi verir misiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka banada bilgi verir misin gittiğim her yerde arka kapak sökülerek direnç ile atılır diyor ama ni arkadaşım eski telinin IMEI sini attığını söylüyor
ben 240 gün bi sim girişini bi sim girişini kullanıyorum arama vs yapabiliyorum bayadır daha kapanmadı hattım o yüzden gerek duymadım
yanımda 2. telefon var kapanınca sim kartını ona takacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,465
Üyeler
140,204
Son üye
mehmetdumanonline
Top Bottom