Neler Yeni

POCO X6 PRO KUTU İÇERİĞİ HAKKINDA

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Onur Orakçı
Telefoncudan yurtici garantili poco x6 pro aldım imei kontrolunu vesaire yaptım telefon yurtici kayitli. Telefon kutusunu actim ve icinden 67W şarj aleti yerine 120W lık şarj aleti çıktı. Telefonun şarj olması 1 bucuk 2 saat sürüyor. Galiba telefon yazilimsal olarak 120w kabul etmeyip hızlı şarj olmuyo4. Bunun sebebi nedir? Neden 120w şarj aleti çıktı.

Ek olarakta parmak izinde sıkıntı var. Parmak izi ayarlama kısmına gelince o sekmeden atıyor.

Belki yazılımsal bir sorundur ileride guncelleme ile duzelir fakat şarj aleti kısmına kafam takıldı. Fabrika bunu yanlislikla koymus olabilir mi yoksa telefoncu kaynakli mı bilgisi olan var mı?

The King of Comedy

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
bir kaç unboxing videosu izledim evet 67 olması lazımdı kutu daha önce açılmamıştır umarım :/ onun dışında ayarlarda hızlı şarj ayarı var onu açarsan hızlı şarj eder

edit: dikkatli okumamışım bence sorunları direkt telefoncuya bildir gerekirse iade et

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Onur Orakçı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bir kaç unboxing videosu izledim evet 67 olması lazımdı kutu daha önce açılmamıştır umarım :/ onun dışında ayarlarda hızlı şarj ayarı var onu açarsan hızlı şarj eder

edit: dikkatli okumamışım bence sorunları direkt telefoncuya bildir gerekirse iade et
Hocam valla anlamadım orjinal 67W olan bir sarj aleti ile de denedim hala şarj yavas oluyo

Top Bottom