Neler Yeni

Polisiye kitap önerileri

Hyperr30

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Enes Öztürk
Arkadaşlar merhaba 15 yaşındayım hayatımda hiç polisiye-gerilim kitapları okumadım yeni başlayacağım. Jean-Christophe Grangé siyah kan ve kızıl nehirler adlı kitapları gördüm. Annem o kitaplar seni çok korkutur alma dedi biraz daha büyü sonra alırız dedi. O kitapları almalıyım? Sizin yapacağınız polisiye-gerilim kitapları var mı başlangıç için?

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Arkadaşlar merhaba 15 yaşındayım hayatımda hiç polisiye-gerilim kitapları okumadım yeni başlayacağım. Jean-Christophe Grangé siyah kan ve kızıl nehirler adlı kitapları gördüm. Annem o kitaplar seni çok korkutur alma dedi biraz daha büyü sonra alırız dedi. O kitapları almalıyım? Sizin yapacağınız polisiye-gerilim kitapları var mı başlangıç için?
Sherlock Holmes serisinin bütün kitaplarını oku. Ben defalarca okudum. Mükemmel ötesi.

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,302
İsim
Eren Eser
15 yaşındasın zaten yeterince büyüksün 12 yaşında olsan falan okuma derdim ama 15 yaşındasın artık neyin ne olduğunu biliyorsun o yüzden istediğini alıp oku ben de okuyorum satranç cinayetleri adlı kitabı güzel bir kitap

Hyperr30

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Enes Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
15 yaşındasın zaten yeterince büyüksün 12 yaşında olsan falan okuma derdim ama 15 yaşındasın artık neyin ne olduğunu biliyorsun o yüzden istediğini alıp oku ben de okuyorum satranç cinayetleri adlı kitabı güzel bir kitap
Siyah kanı veya kızıl nehirleri okudunuz mu?

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,302
İsim
Eren Eser

Annecik

80+ Bronze
Gayet güzel kitaplar korkutmaz.Ama art arda J.C Grange okuma bayiyor.

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz

Ikisinde de %72 indirim var ve kargo bedava 20 liraya geliyor ikisini de okudum güzel kitaplar

Annecik

80+ Bronze
Siz hangisini ilk kitap olarak tavsiye edersiniz?
Ben ilk olarak Grange nin kızıl nehirler kitabını okudum sırayla okumanıza gerek yok ama gayet sarıcı bir üslubu var.İlk 20-30 sayfadan sonra inanılmaz bir biçimde gelişmeye başlıyor.(Grangenin okuduğum tüm romanları için)

Hyperr30

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Enes Öztürk
Ben ilk olarak Grange nin kızıl nehirler kitabını okudum sırayla okumanıza gerek yok ama gayet sarıcı bir üslubu var.İlk 20-30 sayfadan sonra inanılmaz bir biçimde gelişmeye başlıyor.(Grangenin okuduğum tüm romanları için)
Sağ olun yarın sipariş vereceğim

Top Bottom