Neler Yeni

Popeyes hamburgerinin içindeki tavuklar bozuk

Elein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emre
4 kişilik menü söyledik ilk nugget ve patatesleri yiyordum ve kardeşim tavukların sosis gibi tadı olduğunu ve iğrenç olduğunu söyledi bende hamburgerden değil de normal nuggetdan bahsettiğini sanıp takmadım fakat hamburgeri biraz yemeyi denediğimde midem baya bulandı ve kötü kokuyordu.Bu ürünün iadesi gerçekleştirilir mi? Çünkü diğer şeyleri önceden yedim onlarda sorun yoktu

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,349
İsim
Enes kaya
Müşteri hizmetlerine yaz ya da arayip iletişime gec iadesi gerçekleşir

Elein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
300 liraya ekmek arası schnitzeller yenildimi beyler
kanka ben burda soru soruyorum boş kaynatma konuyu en babasını sen yiyorsun tamam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Müşteri hizmetlerine yaz ya da arayip iletişime gec iadesi gerçekleşir
Az önce aradım ve eğer diğer ürünler yendi ise iade edemiyoruz dediler.Bende 4 tane bozuk hamburger var elimde bunlar ne olacak dedim.Fotoğraf atmamı istedi.Atıp tekrar arayayım mı diye sorduğumda hayır şimdi atın dedi ve beklemeden kapattı ahahaha aşırı iyi.

Son düzenleme:

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,349
İsim
Enes kaya
Ciddi tepkili konus bu ne kardeşim boyle yemek söylüyoruz cocuk zehirlenecek tavuk berbat alın şunu paramı iade edin tarzinda cıkıs. Bazilari laftan anlamiyor iade almamak icin diretiyor

Elein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ciddi tepkili konus bu ne kardeşim boyle yemek söylüyoruz cocuk zehirlenecek tavuk berbat alın şunu paramı iade edin tarzinda cıkıs. Bazilari laftan anlamiyor iade almamak icin diretiyor
Getirden sipariş ettiğim için bire bir konuşmadım yer ile.Tekrar aradığımda müşteri temsilcisi yazdı yere bozuk vs. diye.Ürünler duruyor mu diye sormuşlar,müşteri temsilcisi de sadece bozuk olanlar duruyor demiş ve tekrar cevap alamamış :D.Getirden iade talebi tarzı bir şey açtı ve beni arayacaklarını söylediler ne olacak bakalım.

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
Görkem çetinkaya
Getirden sipariş ettiğim için bire bir konuşmadım yer ile.Tekrar aradığımda müşteri temsilcisi yazdı yere bozuk vs. diye.Ürünler duruyor mu diye sormuşlar,müşteri temsilcisi de sadece bozuk olanlar duruyor demiş ve tekrar cevap alamamış :D.Getirden iade talebi tarzı bir şey açtı ve beni arayacaklarını söylediler ne olacak bakalım.
Hocam hepsi duruyor deseudiniz cogu bende simdiye kadar hic bir iadede gelip menuyu almadilar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
943,601
Üyeler
148,469
Son üye
empath12
Top Bottom