Neler Yeni

Postalarıma giriş yapıldı tüm hesaplarım çalındı

Neleda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yavuz
Selam. Nasıl oldu bilmiyorum tüm şifrelerim ele geçirilmiş. Önce pcde açık 3 posta adresimle ilgili giriş denemeleri şüpheli giriş mailleri smsleri felen geliyordu. Hemen şifre değişip 2FA yaptım Auth uygulamasından felen giriş ekledim pc sıfırladım formatladım ama nafile hala rahatça giriş yapabiliyor. Tüm kayıtlı parolaları kaldırdım chrome ve firefoxtaki. Hepsinin şifresini değiştirdim. Çalıp şifre değiştirdiği insta twitter geri aldım değiştirdim. perfectmoney.com diye bir siteden pin istemiş benim adıma açmış. Ne yapmalıyım nasıl kurtulurum bundan? Formatla nasıl gitmez yada acaba formatla gitti fakat çektiği şifreler üzerinden mi uğraşıyor hiç bilmiyorum. Pcde webroot kurulu. Farklı antivirüs taramaları yaptım bir şey bulamadı.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Berat fatih
Calindikta. Sonra degiştirdiysen almişsindir sanirim ama bir daha calindiysa win yeniden yuklemen gerekebilir pc bi dosyasinda ya da internete girdigin bi sitede phishing olabilir idk

Neleda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yavuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Calindikta. Sonra degiştirdiysen almişsindir sanirim ama bir daha calindiysa win yeniden yuklemen gerekebilir pc bi dosyasinda ya da internete girdigin bi sitede phishing olabilir idk
Ağa ama telefona gelen mesajdaki linke tıklayıp girmiyorum zaten çalan giriş yapmadan -artık uyarı mesajı gelmiyor- parola sıfırlamayla çalıyor hesapları. Bir uyanıyorum sabah bilmemnere parola sıfırlama epostası.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Berat fatih
Ağa ama telefona gelen mesajdaki linke tıklayıp girmiyorum zaten çalan giriş yapmadan -artık uyarı mesajı gelmiyor- parola sıfırlamayla çalıyor hesapları. Bir uyanıyorum sabah bilmemnere parola sıfırlama epostası.
Bu söylecegim yolu uygulama belki işe yarar
SAVAŞ.
başka çaren yok bi o çalıcak bi sen çalıcan. Pes edene kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hesap güvenligi biraz heckir bilgin biraz da yeteneğin varsa alabilrisin yoksa öbür turlu bu videodaki gibi olur

Son düzenleme:

Neleda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yavuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çaldığı mailleri kapattım gg.

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
Çaldığı mailleri kapattım gg.
hespa güvenliğini ele almayı istiyorsan ve virüsten şüpheleniyorsan kaspersky indir ya deneme sürmünü yada free fark etmez ama deneme daha iyi olur ordan hem virüs taramsı yap hemde gmail hesabındaki ihlaleri gösteren bi bölüm var belki yardımcı olur sana ben o şekilde trojen yiyip steam hesabı gg olan arkadaşın hesabı ve bilgisayarı kurtarmıştım deneyebilirsin

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,211
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
hespa güvenliğini ele almayı istiyorsan ve virüsten şüpheleniyorsan kaspersky indir ya deneme sürmünü yada free fark etmez ama deneme daha iyi olur ordan hem virüs taramsı yap hemde gmail hesabındaki ihlaleri gösteren bi bölüm var belki yardımcı olur sana ben o şekilde trojen yiyip steam hesabı gg olan arkadaşın hesabı ve bilgisayarı kurtarmıştım deneyebilirsin
Normal tarama yetersiz, güvenli modda tarama yapılması lazım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
939,967
Üyeler
147,806
Son üye