Neler Yeni

POWER BOOST PCULU KASA ALINIR MI

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,592
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Güvenebilirsiniz gayet iyiler (y)
Ondan dolayı değil de aşırı pahalı. Akakçe ile falan karşılaştırdığın zaman dolandırıcı kategorisine bile düşüyor benim için

Phenoma

80+ Silver
Ondan dolayı değil de aşırı pahalı. Akakçe ile falan karşılaştırdığın zaman dolandırıcı kategorisine bile düşüyor benim için
Pahalı olduğu konusunda haklısınız bence de ama TC de en nadir bulunan ve iyi , parçaları satıyorlar.
Özellikle bir çok yerde bulamayacağınız kasalar vb satıyorlar.
Yüksek bütçede sistem toplayanlar için iyi bir mağaza ama orta ve giriş seviyesinde kesinlikle GamingGen vb tercih edilmeli
O anlamda iyiler bence :)

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,592
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Pahalı olduğu konusunda haklısınız bence de ama TC de en nadir bulunan ve iyi , parçaları satıyorlar.
Özellikle bir çok yerde bulamayacağınız kasalar vb satıyorlar.
Yüksek bütçede sistem toplayanlar için iyi bir mağaza ama orta ve giriş seviyesinde kesinlikle GamingGen vb tercih edilmeli
O anlamda iyiler bence :)
Bence hiçbir bütçe farketmeksizin şekilde tercih edilmemeli. Bir tek kara cuma da fiyatları iyi oluyor onun dışında mahalle bilgisayarcısından bile daha kazık

Huso

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Huseyin
c4 lü kasa desek daha iyi olur

Phenoma

80+ Silver
Bence hiçbir bütçe farketmeksizin şekilde tercih edilmemeli. Bir tek kara cuma da fiyatları iyi oluyor onun dışında mahalle bilgisayarcısından bile daha kazık
Hocam çok az yerde bulunan kasalar satıyorlar.
Adamlar daha seçkin parçalar satıyor.
Ben bundan bahsediyorum ama tabii bu tip bir parçayı başka yerde daha uyguna bulursanız alınır :)

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
bende bütçeme en uygun ve kaliteli sistemi itopyadan buldum ama kasa seçeneklerinde sadece powerboost var hepsi psulu(sonradan değiştireceğim) tektek toplayınca daha pahalı oluyor, bu yüzden tek seçeneğim bu powerboost

Top Bottom