Neler Yeni

POWER BOOST VK-C09B bu fiyata alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Abdullah Özata
Arkadaşlar linkteki kasa sizce alınır mı? Kumanda ile fan renkleri kontrol edilebiliyormuş. Bazılarınız önü cam panel olduğu için hava akışı sağlamaz diyecek ama bütçeme en uygun ve görünüşü en güzel bu kasayı bulabildim. Sizce alınır mı?

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Arkadaşlar linkteki kasa sizce alınır mı? Kumanda ile fan renkleri kontrol edilebiliyormuş. Bazılarınız önü cam panel olduğu için hava akışı sağlamaz diyecek ama bütçeme en uygun ve görünüşü en güzel bu kasayı bulabildim. Sizce alınır mı?

Bu varken alınmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Abdullah Özata
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Arkadaşım bu kasayı aldı ve kendi elimle topladım çok dandik bir kasa üfleseniz yamulacak bir malzemesi var.
Powerboost'un bir farkı olacağını zannetmiyorum en azından bu Mesh.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Abdullah Özata
Powerboost'un bir farkı olacağını zannetmiyorum en azından bu Mesh.

Bu kasa alınır mı?

Farway

80+ Silver
Yerinde olsam powerboost kasalara pek yanaşmam.Alınmaz değil alınır ama 3-5 gün sonra zaten ışıklar patlıyor,kasaya sıvı soğutma takacaktım oturtmak ayrı zulüm oldu.Her ürün için belki konuşulamaz ama sen yinede daha iyi tecrubeleri olan önerilen kasalara bak

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Abdullah Özata
Yerinde olsam powerboost kasalara pek yanaşmam.Alınmaz değil alınır ama 3-5 gün sonra zaten ışıklar patlıyor,kasaya sıvı soğutma takacaktım oturtmak ayrı zulüm oldu.Her ürün için belki konuşulamaz ama sen yinede daha iyi tecrubeleri olan önerilen kasalara bak
Bu kasa alınır mı hocam rgb kontrolcüsü de bulunuyor önüde mesh panel.
Fan renkleri kasa üzerindeki buton ile kontrol ediliyormuş.

Son düzenleme:

Farway

80+ Silver
Bu kasa alınır mı hocam rgb kontrolcüsü de bulunuyor önüde mesh panel.
Fan renkleri kasa üzerindeki buton ile kontrol ediliyormuş.
Dostum ne kullandım ne de adını duydum ama fiyatına rgb kontrolcü ve 3 fanı varsa al gitsin,içeriyede iyi hava alıyorsa sıkıntı çıkartmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Abdullah Özata
Dostum ne kullandım ne de adını duydum ama fiyatına rgb kontrolcü ve 3 fanı varsa al gitsin,içeriyede iyi hava alıyorsa sıkıntı çıkartmaz
Kasa üzerindeki butonla fan renkleri değişiyormuş 20 farklı animasyon varmış. önü mesh panel 3 önde 1 egzoz fanı varmış.

Can...

80+ Platinum
Kasa üzerindeki butonla fan renkleri değişiyormuş 20 farklı animasyon varmış. önü mesh panel 3 önde 1 egzoz fanı varmış.
Konunun süresi geçmiş ama bende Corsair cabride 100r var onun yerine PowerBoost Vk-C12B kullanıyorum hava akışı daha iyi bence kaliteli

Top Bottom