Neler Yeni

Powercolor marka nasıl ve bu sistem nasıl?

rx570emo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Emre

<Relfexs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Efe
Bu sistem gaming gecesinde 2*** olarak gösterilmiş alınır mı? Ve bu ekran kartı markası bende cok tereddüt yarattı nasıl marka soğutması vesaire bilgisi olan var mı?
Nedense bilindik marka dışındaki markalara cok önyargılı oluyorum
Açıkcası attığın sistem iyi bence. Powercolor da kötü bir marka değildir. şöyle bişey söyliyebilirim önceden sıkıntılı bir markaydı ama şuan gayet iyi bence soğutması. zaten Donanım Arşivide videosunu çekti linkini atarım ve powercolorda şöyle bir şey ekran kartlarını seviyelere ayrımışlar nasıl yani
1. Seviye fighter
2. Seviye hellhound
3. Seviye red devil
Açıkcası buradaki farklar ne diye sorarsanda bilidiğim kadarıyla soğutma (başka farklarda olabilir).En iyisi red devil senin attığın sistemde fighter kullanmışlar 1. Seviye yani kötümü hayır bence çok kötü değil ama biraz daha başka sistemlere bakmak lazım. Bence

rx570emo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Açıkcası attığın sistem iyi bence. Powercolor da kötü bir marka değildir. şöyle bişey söyliyebilirim önceden sıkıntılı bir markaydı ama şuan gayet iyi bence soğutması. zaten Donanım Arşivide videosunu çekti linkini atarım ve powercolorda şöyle bir şey ekran kartlarını seviyelere ayrımışlar nasıl yani
1. Seviye fighter
2. Seviye hellhound
3. Seviye red devil
Açıkcası buradaki farklar ne diye sorarsanda bilidiğim kadarıyla soğutma (başka farklarda olabilir).En iyisi red devil senin attığın sistemde fighter kullanmışlar 1. Seviye yani kötümü hayır bence çok kötü değil ama biraz daha başka sistemlere bakmak lazım. Bence
Soğutma bakımından sıkıntısı yoksa okdar problem olmaz gibi ama yinede icime kurt düştü. Fena takıntılıyim bu konularda. Donanim arsivinin videosunu da izledm iyi diyordu ama bilemiyorum

mert6161

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
mert
Soğutma bakımından sıkıntısı yoksa okdar problem olmaz gibi ama yinede icime kurt düştü. Fena takıntılıyim bu konularda. Donanim arsivinin videosunu da izledm iyi diyordu ama bilemiyorum
Hocam bu sistemin psu bomba uçak motoru

ByJante

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Burak Kiremitçi
1. Seviye fighter
2. Seviye hellhound
3. Seviye red devil

ByJante

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Burak Kiremitçi
Alınmaz mi diyorsunuz yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

İzledim hocam da bilmiyorum emin olamadım almiyacagim galiba
Fighter giriş seviyesi hocam,Sapphire pulse gibi yani.red devil falan olsaydı soğutmaları iyi oluyor.Saat 22:00 de daha alınası olabilir tabi 😊

rx570emo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fighter giriş seviyesi hocam,Sapphire pulse gibi yani.red devil falan olsaydı soğutmaları iyi oluyor.Saat 22:00 de daha alınası olabilir tabi 😊
Zaten öyle yapacaktım 29 k ya falan dusecek gibi ama yinede 2 3 fazla olsun daha kaliteli olsun die farklı bir sistem alacam

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,030
İsim
Mehmet Aslan
Bu sistem gaming gecesinde 2*** olarak gösterilmiş alınır mı? Ve bu ekran kartı markası bende cok tereddüt yarattı nasıl marka soğutması vesaire bilgisi olan var mı?
Nedense bilindik marka dışındaki markalara cok önyargılı oluyorum
powercolor iş görür çok kötü değil. Onun dışında 2 hafta önce gaming gecesinde 40.000 TL ye ryzen 7 7800x3d ve rx 7800 xt li güzel bir kasa sattılar. Gaming gecesini bekle tekrar güzel sistem gelebilir.

Top Bottom