Neler Yeni

Pozitif teknoloji güvenilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert
PT.com yani pozitif teknoloji güvenilirmidir baya indirimler var m3 macbook pro 14 inç alacağım normalde 63 bin tl bu sitede 50 bin tl. Burada insanın kafasında dolandırıcılık, ayıplı mal gibi düşünceler oluyor. Sonuçta 13 bin tl lik bir indirim normal gözükmüyor.yani bu işin bi uyanıklığı falanmı var?
Yemilenmiş ürün , iade edilmiş ürün , ikinci el bişey çıkma ihtimali varmıdır bi forumda öyle bişey gördüm çünkü adam kutuyu açtığında laptopun üstünde parmak izi gözüküyormuş ne kadar doğru bilemem ama az bir parada vermiyoruz 50 bin tl dolandırlımak çok kötü olurdu. Bu konuda bilgisi olan bu siteden alıp yardımcı olabilecek biri varsa iyi olur şimdiden teşekkürler

oliveforge99

80+ Silver
PT.com yani pozitif teknoloji güvenilirmidir baya indirimler var m3 macbook pro 14 inç alacağım normalde 63 bin TL bu sitede 50 bin TL. Burada insanın kafasında dolandırıcılık, ayıplı mal gibi düşünceler oluyor. Sonuçta 13 bin TL lik bir indirim normal gözükmüyor.yani bu işin bi uyanıklığı falanmı var?
Yemilenmiş ürün , iade edilmiş ürün , ikinci el bişey çıkma ihtimali varmıdır bi forumda öyle bişey gördüm çünkü adam kutuyu açtığında laptopun üstünde parmak izi gözüküyormuş ne kadar doğru bilemem ama az bir parada vermiyoruz 50 bin TL dolandırlımak çok kötü olurdu. Bu konuda bilgisi olan bu siteden alıp yardımcı olabilecek biri varsa iyi olur şimdiden teşekkürler
Macbook aldık. Sorun yaşamadık. Eğitim indirimi ile mi alıyorsunuz?

Luke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Mert uçan
PT.com yani pozitif teknoloji güvenilirmidir baya indirimler var m3 macbook pro 14 inç alacağım normalde 63 bin TL bu sitede 50 bin TL. Burada insanın kafasında dolandırıcılık, ayıplı mal gibi düşünceler oluyor. Sonuçta 13 bin TL lik bir indirim normal gözükmüyor.yani bu işin bi uyanıklığı falanmı var?
Yemilenmiş ürün , iade edilmiş ürün , ikinci el bişey çıkma ihtimali varmıdır bi forumda öyle bişey gördüm çünkü adam kutuyu açtığında laptopun üstünde parmak izi gözüküyormuş ne kadar doğru bilemem ama az bir parada vermiyoruz 50 bin TL dolandırlımak çok kötü olurdu. Bu konuda bilgisi olan bu siteden alıp yardımcı olabilecek biri varsa iyi olur şimdiden teşekkürler
Macbook aldım sorun yaşamadım 2 günde geldi kargo alabilirsin yani kankam sorun çıkmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Macbook aldım sorun yaşamadım 2 günde geldi kargo alabilirsin yani kankam sorun çıkmaz.
Benim korktuğum yinelenmiş bir cihaz olması çünkü apple mağazasına sorduğumda ordaki çalışanlar emin değildi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

oliveforge99

80+ Silver
Hocam hemen link atıyorum
Kontrol ettim varmış evet. Söylediğim gibi biz sorun yaşamadık. Ben sadece o fiyata m3 pro yerine daha ucuza m2 pro alırdım. Onun dışında bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

link https://www.pt.com.tr/macbook-pro-14-inc-m3-8cpu-10gpu-8gb-512gb-uzay-grisi-mtl73tua

İşlemci m3 pro değil macbook pro m3 işlemcili
Evet farkındayım. https://www.pt.com.tr/macbook-pro-14-inc-m3-8cpu-10gpu-8gb-512gb-gumus-mr7j3tua

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert
Kontrol ettim varmış evet. Söylediğim gibi biz sorun yaşamadık. Ben sadece o fiyata m3 pro yerine daha ucuza m2 pro alırdım. Onun dışında bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum.
Arkadaştan 40 bin tl ye 2022 macbook pro m2 512 gb alabilirm bu ikisi arasında kaldım sence hangisi

Arkadaştan 40 bin TL ye 2022 macbook pro m2 512 gb alabilirm bu ikisi arasında kaldım sence hangisi
Bence 10 bin tl ye hem m3 işlemciye geçerim hemde bir yıl öne geçerim ayrıca touch bar kullanmayı pek sevmedim

oliveforge99

80+ Silver
Arkadaştan 40 bin TL ye 2022 macbook pro m2 512 gb alabilirm bu ikisi arasında kaldım sence hangisi

Bence 10 bin TL ye hem m3 işlemciye geçerim hemde bir yıl öne geçerim ayrıca touch bar kullanmayı pek sevmedim
Yani aslında olay biraz bütçe ve beklentiler ile alakalı. M3, M2'ye göre çok daha performanslı evet ama arada pt için konuşursak 12 bin liralık gibi bir fark var. Bana kalırsa ortada 12 bin lira farka değecek bir durum yok. İllaha da en iyisi ve en yenisi olsun diyorsanız tercih edebilirsiniz. Onun dışında da arkadaşınızdan 512'yi 40'a alacağınıza 37.5'a sıfırını pt'den alıp aradaki 2500 liraya 1 tb taşınabilir ssd alabilirsiniz. Neticesinde her yere dongle falan taşıyoruz zaten.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
iPad 9 aldım. Eğitim indirimi için sanırım belge falan istiyorlar. Babam aldığı için tam bilgim yok ama tablet hasarsız ve garantili geldi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert
iPad 9 aldım. Eğitim indirimi için sanırım belge falan istiyorlar. Babam aldığı için tam bilgim yok ama tablet hasarsız ve garantili geldi.
Kanka şikayet olarak çok fazla sorun var ekranında sorun olanı şarj aleti çakma çıkanı bataryası bozuk çıkanı falan var babamla bozuşmak istemiyorum adama hem 50k verdiricem hemde uğraştırmıyim 😄

Top Bottom