Neler Yeni

Pre Workout önerir misiniz ?

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
oğuzhan ege

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Batuhan
hiq smash pro hepsinden iyi
önceden predator-nox2 denedim hepsinden daha iyi tat olarak çok daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

tropikal veya cola aromaları çok güzel

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
oğuzhan ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hiq smash pro hepsinden iyi
önceden predator-nox2 denedim hepsinden daha iyi tat olarak çok daha iyi

tropikal veya cola aromaları çok güzel
hocam dediğiniz şey neye göre iyi içindekiler önemli oluyor ben fazla analma
dığım için soruyorum kingsize alasım var ama hardline içinde daha ç
ok gerekli şeyler varmış galiba arkadaş dedi.

Alraplox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Selçuk
İlgilendiği Kategoriler
spor eğitim goygoy konularına etiketleyebilirsiniz
hiq smash >>

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,206
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
arkadaşlar creatinle beraber kullanıcam öneriniz nedir markacı olmayın yeter içindekiler önemli aklıdmdan geçen bu var şu an fazlaca etkisini gören olmuş ama içinde galiba Sitrulin Malat yok yada az galiba yorumlara göre.

1. https://www.supplementler.com/urun/kingsize-nutrition-beast-mode-1000-gr-15454

2. https://www.supplementler.com/urun/...09YZWCu0u_KB2zy2u4RTsz9ewxVfLPmBoC6o4QAvD_BwE
İkisinin de içinde kreatin falan bulunuyor ve bunların pre-workout ürünlerinde olmasına gerek yok. Hatta böyle pre-workoutlar genel olarak gramajı şişirmek için yapılmış oluyor. HIQ Smash falan daha iyi olur.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
oğuzhan ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Batuhan
kingsize'ın 21 gr ölçekte verdiğini hiq 13gr ölçekte veriyor

cnut

80+ Bronze
Çok gereksiz para tuzağı olarak görüyorum almanı tavsiye etmem buna para vereceğine tavuk al pirinç al sana daha faydalı.

Elwasy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Ataberk
arkadaşlar creatinle beraber kullanıcam öneriniz nedir markacı olmayın yeter içindekiler önemli aklıdmdan geçen bu var şu an fazlaca etkisini gören olmuş ama içinde galiba Sitrulin Malat yok yada az galiba yorumlara göre.

1. https://www.supplementler.com/urun/kingsize-nutrition-beast-mode-1000-gr-15454

2. https://www.supplementler.com/urun/...09YZWCu0u_KB2zy2u4RTsz9ewxVfLPmBoC6o4QAvD_BwE
Şimdi hocam karşılaştırma yaptığımızda Hardline nox 2 daha iyi. Hiq çok iyi bir ürün fakat içerik karşılaştırması yaptığımızda hardline nox 2, hiqden daha iyi olarak görülüyor. L-tyrosine hiq da 500 mg'ken hardline de 1000 mg ve bu değer çok iyi çünkü normalde hangi pre workouta bakarsanız bakın 500 mg fazla l-tyrosine koymazlar ama şöyle bir eksi yanı var hardline nox 2 bunu 1 ölçek 36 gram da veriyor fakat hiq bu değeri 13 gram da verebiliyor. Yani bunun sonucunda en iyisi hiq pre workout olarak çıkıyor. Çünkü 2 ölçek attığınız an hardlineden her türlü daha öne oluyorsunuz ayrıca hardline de l-teanin yok ve l-teanin bence pre workoutlarda olması gereken bir madde o yüzden hiq alabilirsiniz hardline almanıza gerek yok.

Kingsizeyi sorarsanda kingsize çöp diyebileceğim kalitede bir ürün.

Çok gereksiz para tuzağı olarak görüyorum almanı tavsiye etmem buna para vereceğine tavuk al pirinç al sana daha faydalı.
Şimdi her böyle konular açılınca sizlerden 1 tane görüyorum kesin yani olmazsa olmaz bu olaylarda yaşlı amcalar gibi mikrofonu eline alıp karşı çıkan birisi oluyor. Şöyle anlatayım bahsettiğin tavuk pirinç proteini sağlar enerji vs çok düşük miktarda sağlar. Protein tozu için deseydin bi ihtimak okey diyebilirdim ama burada arkadaş pre workouttan bahsediyor ve pre workout gerçekten işe yarayan bir supplement. Bundan dolayı da eğer spora gidecekse alınması gereken supplementlerden birisidir. Konu sahibi hangisini alsam diye sormuş. Alsam mı almasam mı kararı yok ortada o yüzden pek aldırış etmeyecektim yorumuna fakat belki okuyupta anlarsın diye yazdım yorumu. Umarım araştırma yaparsın böyle konulara o şekilde yanıt verirsin.

Son düzenleme:

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
oğuzhan ege
Şimdi hocam karşılaştırma yaptığımızda Hardline nox 2 daha iyi. Hiq çok iyi bir ürün fakat içerik karşılaştırması yaptığımızda hardline nox 2, hiqden daha iyi olarak görülüyor. L-tyrosine hiq da 500 mg'ken hardline de 1000 mg ve bu değer çok iyi çünkü normalde hangi pre workouta bakarsanız bakın 500 mg fazla l-tyrosine koymazlar ama şöyle bir eksi yanı var hardline nox 2 bunu 1 ölçek 36 gram da veriyor fakat hiq bu değeri 13 gram da verebiliyor. Yani bunun sonucunda en iyisi hiq pre workout olarak çıkıyor. Çünkü 2 ölçek attığınız an hardlineden her türlü daha öne oluyorsunuz ayrıca hardline de l-teanin yok ve l-teanin bence pre workoutlarda olması gereken bir madde o yüzden hiq alabilirsiniz hardline almanıza gerek yok.

Şimdi her böyle konular açılınca sizlerden 1 tane görüyorum kesin yani olmazsa olmaz bu olaylarda yaşlı amcalar gibi mikrofonu eline alıp karşı çıkan birisi oluyor. Şöyle anlatayım bahsettiğin tavuk pirinç proteini sağlar enerji vs çok düşük miktarda sağlar. Protein tozu için deseydin bi ihtimak okey diyebilirdim ama burada arkadaş pre workouttan bahsediyor ve pre workout gerçekten işe yarayan bir supplement. Bundan dolayı da eğer spora gidecekse alınması gereken supplementlerden birisidir. Konu sahibi hangisini alsam diye sormuş. Alsam mı almasam mı kararı yok ortada o yüzden pek aldırış etmeyecektim yorumuna fakat belki okuyupta anlarsın diye yazdım yorumu. Umarım araştırma yaparsın böyle konulara o şekilde yanıt verirsin.
evet benim arkadaşımda hardline içerik olarak zengin olduğunu söyledi ama sizinde gram farkını anlatmanız daha iyi oldu hiq da alırım sıkıntı yok ama böyle 1k alıp sürekli al bekle al bekle yapmak istemiyorum ama herkes hiq önerdiyse hiq alıcam ozaman bilgi için teşekkürler.

cnut

80+ Bronze

İlk olarak soru sahibi başlıkta önerir misiniz demiş bende kendi fikrimi sundum. Bu sporu 3 yıldan fazladır yapıyorum. Sosyal medyada spor ile ilgili içeriklerin artması sonucunda genç kitlenin GEREK OLMAYAN suplementlere bu kadar para dökmesine acıyorum. Spora ilk başladığımda bu kadar yaygın değildi bu ürünler salonda kullanan bile görmüyordum. Sosyal medyanın verdiği etkiyle ve çoğu sporcunun sponsorluğu ile bu tip ürünler ilgi görmeye başladı tabi bunların hepsi pazarlama tekniği benim gözümde.
PreWorkout bende kullandım psikolojik olarak güzel tribe sokuyor ama performans açısından bir fark olmadığını düşünüyorum. İlk kullanım da havalara uçuyordum her yerim karıncalı güzel hissediyordum fakat bir süre sonra bu etki gitti. Sadece bende değil 2 arkadaşımla beraber antrenman yaparım her zaman onlarda da böyleydi. Creatine, Whey ve ihtiyaç olan durumlarda Gainer alınabilir suplementlerdir olarak görüyorum. Bu benim fikrim araştırmalarımı da yaptım zamanında ve hepsini deneyimledim ben kendi deneyimimden ve gözlemimden çıkarak yorum yapıyorum dostum.

Elwasy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Ataberk
İlk olarak soru sahibi başlıkta önerir misiniz demiş bende kendi fikrimi sundum. Bu sporu 3 yıldan fazladır yapıyorum. Sosyal medyada spor ile ilgili içeriklerin artması sonucunda genç kitlenin GEREK OLMAYAN suplementlere bu kadar para dökmesine acıyorum. Spora ilk başladığımda bu kadar yaygın değildi bu ürünler salonda kullanan bile görmüyordum. Sosyal medyanın verdiği etkiyle ve çoğu sporcunun sponsorluğu ile bu tip ürünler ilgi görmeye başladı tabi bunların hepsi pazarlama tekniği benim gözümde.
PreWorkout bende kullandım psikolojik olarak güzel tribe sokuyor ama performans açısından bir fark olmadığını düşünüyorum. İlk kullanım da havalara uçuyordum her yerim karıncalı güzel hissediyordum fakat bir süre sonra bu etki gitti. Sadece bende değil 2 arkadaşımla beraber antrenman yaparım her zaman onlarda da böyleydi. Creatine, Whey ve ihtiyaç olan durumlarda Gainer alınabilir suplementlerdir olarak görüyorum. Bu benim fikrim araştırmalarımı da yaptım zamanında ve hepsini deneyimledim ben kendi deneyimimden ve gözlemimden çıkarak yorum yapıyorum dostum.
Herkesin vücudu hormonları vs farklıdır. Herkeste aynı etkiyi verecek diye bir kaide yok. Ona bakarsan bende gainerden etki alamıyorum kilo konusunda. Yani bak sen alabiliyormuşsun. "GEREK OLMAYAN" supplement diyorsun bunun içine creatine, whey, gainer dahil ediyorsun zaten bu saydığın şeyler supplementlerin ana kaynağı. Yani yazdığınla bile kendi kendine çelişmişsin. Ama dediğin doğru çoğu ürün pazarlama tekniği ile boş ürün olarak çıkıyor. Şişirilen ürün olarak. Fakat o ürünler arasına saydığın ürünleri ve bcaa gibi pre workout gibi veya diğer amino asitleri koyamazsın. Örnek veriyorum balıktan nefret eden birisi nasıl balığın proteinini alabilir? alamaz değil mi vücut bunu kendisi üretmiyor illa ki o proteini alması gerekli bir yerden sonra bunu sağlayan da OMEGA3 veya odaklanma problemi yaşıyan bir insanın odağını sadece psikolojik olarak mı arttırabilirsin hayır gerekli etken maddeleri kullanıpta arttırabilirsin ve dozajı aşmadığın sürece hiç bir ürün zararlı değil. Sonuçta streoid kullanmıyorsun. Streoid için söyleseydin okey derdim fakat supplementler çok farklı olaylar. Protein ocean denen kötü firma gibi her gün 50 tane ürün çıkaran bir firma gibi diğer firmalarıda kötüleyemezsin. Çünkü hiq dediğin marka bence türkiyeye bir supplement devrimi getirdi. Türkiyede hammaddeleri kötü olan firmalara nazaran en azından daha iyi içerikli supplementler kullanılabiliyor. Kim bilir kullandığın supplement belkide çöp bir firmanın x ürünüdür bilemeyiz. O yüzden bu kanılara varmadan önce tekrardan araştırmanı söylemek mecburiyetinde hissediyorum.

Top Bottom