Neler Yeni

Çözüldü✓ PRIME B450 MK anakarta BIOS güncellemesi yardım eder misiniz

Ryan Gosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Berat Eymen Topaloğlu
Anakartım en son 2019da güncellenmiş bende bıosu güncellemek istiyorum fakat korkuyorum. Neler yapıcağım yardım eder misiniz ?
Asusun sayfasından bunu indirdim en son sürüm mü ve benim anakarta olur mu bu sürüm ? Burda ki en son sürüm olan 4202 indirdim daha kurmadım. Doğru mu ?

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,298
İsim
Semih Boran
Anakartım en son 2019da güncellenmiş bende bıosu güncellemek istiyorum fakat korkuyorum. Neler yapıcağım yardım eder misiniz ?
Asusun sayfasından bunu indirdim en son sürüm mü ve benim anakarta olur mu bu sürüm ? Burda ki en son sürüm olan 4202 indirdim daha kurmadım. Doğru mu ?

USB'ye atıp biosa girip, ez flashı açıp, bios güncellemesini seçip kuracaksınız. Kurduktan sonra tekrar xmpyi vs. ayarlamanız gerekiyor bios ayarları sıfırlnacağından dolayı.

Ryan Gosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Berat Eymen Topaloğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
USB'ye atıp biosa girip, ez flashı açıp, bios güncellemesini seçip kuracaksınız. Kurduktan sonra tekrar xmpyi vs. ayarlamanız gerekiyor bios ayarları sıfırlnacağından dolayı.
bitlocker hatası veriyor. o ne

an0maLYYY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Çağatay Yılmaz

isterseniz afuwingui programıyla bios ekranına girmeden de güncelleyebilrisn

Ryan Gosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Berat Eymen Topaloğlu

Ryan Gosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Berat Eymen Topaloğlu
BIOS güncelledim korktuğum bir şey olmadı Allah'a şükür.

Top Bottom