Neler Yeni

Prime H610m-e d4 bios ekranı ve driver yardımı

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Samet
Asus Prime H610m-e d4 anakartım var açılışta asus yazısı gelmeden direkt bilgisayar açılıyor f2ye basıyorum bios ekranı gelmiyor ve bu driverlar yüklü değil yardım
1685657203037.png

Tvfkng

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Tevfik
Asus Prime H610m-e d4 anakartım var açılışta asus yazısı gelmeden direkt bilgisayar açılıyor f2ye basıyorum bios ekranı gelmiyor ve bu driverlar yüklü değil yardım
Alıntıyı görüntüle
Donanım kimliğini bul bul internete yapıştır driver'lar çıkacaktır.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,730
İsim
Emre Zengin
Asus Prime H610m-e d4 anakartım var açılışta asus yazısı gelmeden direkt bilgisayar açılıyor f2ye basıyorum bios ekranı gelmiyor Alıntıyı görüntüle ve bu driverlar yüklü değil yardım
Buradan https://www.asus.com/tr/motherboard...elpdesk_download/?model2Name=PRIME-H610M-E-D4 Chipset sekmesinden Intel chipset driver V10.1.19199.8340 For Windows 10/11 64-bit yazanı indirip kur hocam. Kurduktan sonra Chipset sürücülerin yüklenecek.
Açılışta Asus yazısı gelmeden açılıyorsa HDMI kablo kullanıyorsan DP, DP kablo kullanıyorsan HDMI kablo ile dene hocam. Evde televizyon varsa ona da takıp deneyebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Buradan https://www.asus.com/tr/motherboard...elpdesk_download/?model2Name=PRIME-H610M-E-D4 Chipset sekmesinden Intel chipset driver V10.1.19199.8340 For Windows 10/11 64-bit yazanı indirip kur hocam. Kurduktan sonra Chipset sürücülerin yüklenecek.
Açılışta Asus yazısı gelmeden açılıyorsa HDMI kablo kullanıyorsan DP, DP kablo kullanıyorsan HDMI kablo ile dene hocam. Evde televizyon varsa ona da takıp deneyebilirsin.
hocam asus setuba bastığımda
1685657956110.png
böyle hata çıkıyor yüklenmiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

sistemim win 10 acaba ondan mı?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,730
İsim
Emre Zengin
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Samet
1685658774383.png

1685659219999.png
1685659229196.png
1685659251329.png
1685659268115.png
1685659294713.png
bunlar var hocam bi yardım etseniz hiç anlamıyorum şu işlerden pcyi yeni aldım anakart güncelleyemiyorum ya

win 11 yok acaba ondan mı anakartın kutusunda win 11 ready yazıyordu

Son düzenleme:

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,730
İsim
Emre Zengin
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle bunlar var hocam bi yardım etseniz hiç anlamıyorum şu işlerden pcyi yeni aldım anakart güncelleyemiyorum ya

O winveri çalıştırıp fotoğraf atmanı istemiştim.
neyse driverbooster indirdim hepsini yükledi tek tek
Kesinlikle bu programı tavsiye etmiyorum. Bilgisayarında mavi ekran ya da oyunlarda düşük FPS gibi sorun yaşarsan burada gene konu açarsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Samet

Kesinlikle bu programı tavsiye etmiyorum. Bilgisayarında mavi ekran ya da oyunlarda düşük FPS gibi sorun yaşarsan burada gene konu açarsın.
daha başka yerden indiremiyordum hata veriyor sürekli anlamadım şuanlık sorunumu çözdü geriye kaldı bios güncellemesi pcyi televizyona bağlayıp yapıcam olursa iyi olur

1685649734405.png

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle bunlar var hocam bi yardım etseniz hiç anlamıyorum şu işlerden pcyi yeni aldım anakart güncelleyemiyorum ya

1685649824283.png
bunları yükledi driver booster doğru mu acaba bana hiç doğru gelmedide

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,730
İsim
Emre Zengin
daha başka yerden indiremiyordum hata veriyor sürekli anlamadım şuanlık sorunumu çözdü geriye kaldı bios güncellemesi pcyi televizyona bağlayıp yapıcam olursa iyi olur

Alıntıyı görüntüle
Tekrardan format atmanı tavsiye ederim. Sistemini yavaşlatıp bozmaktan başka bir işe yaramıyor Driver Booster gibi programlar.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,730
İsim
Emre Zengin
format atınca driverları oto yüklüyor mu ki?
Hayır manuel olarak kendin yüklemen gerek. Windows Update üstünden LAN ve AUDIO gibi sürücüler kurulabilir ama eski sürücü kuruyor. Chipset sürücüsünü anakartının kendi sitesinden ekran kartı sürücüsünü de NVIDIA üstünden indirip kur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Samet
Hayır manuel olarak kendin yüklemen gerek. Windows Update üstünden LAN ve AUDIO gibi sürücüler kurulabilir ama eski sürücü kuruyor. Chipset sürücüsünü anakartının kendi sitesinden ekran kartı sürücüsünü de NVIDIA üstünden indirip kur.
düzgün çalıştığı sürece eski yeni farketmez benim içinde chipset sürücüsünü yükleyemiyorum hata veriyor

Top Bottom