Neler Yeni

Probiyotik Önerisi ?

Kontfire

80+ Silver
Selamlar,
Biliyorsunuz bağırsak ikinci beynimiz. Günümüzde yoğun stresten, sağlıksız beslenmeden ya da antibiyotik kullanilması sonucunda bağırsaklardaki faydalı bakterilerimizi kaybetmekteyiz.

Sağlıklı bir bakteri floryasinin olması bizi hormonlarimiza kadar düzene sokuyor.

Sizin kullandığınız ve size iyi gelen-faydasını hissettiğiniz probiyotik ürünleri var mı?

En sağlıklısı yoğurt, ev yapımı turşu, kefir gibi ürünler tabii ki. Benim sizden sorduğum ise şu hap şeklinde olanlar vb.

KOMİNİC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
SAMET DEVİR
en bilindik herhalde enterogermina var çocuğum içinde kullanmıştım gayet başarılı,birde denflor var araştırıp tercihini yapabilirsin...

Awesome

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Awesome
Selamlar,
Biliyorsunuz bağırsak ikinci beynimiz. Günümüzde yoğun stresten, sağlıksız beslenmeden ya da antibiyotik kullanilması sonucunda bağırsaklardaki faydalı bakterilerimizi kaybetmekteyiz.

Sağlıklı bir bakteri floryasinin olması bizi hormonlarimiza kadar düzene sokuyor.

Sizin kullandığınız ve size iyi gelen-faydasını hissettiğiniz probiyotik ürünleri var mı?

En sağlıklısı yoğurt, ev yapımı turşu, kefir gibi ürünler tabii ki. Benim sizden sorduğum ise şu hap şeklinde olanlar vb.
Nbl var

BeKo'O

80+ Silver
Bunun için açıkçası etrafınızdaki bilindik bir eczaneye danışmanızı öneririm en iyi tavsiyeyi onlar yapacakyır kişiye göre

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,247
Üyeler
140,464
Son üye
Rygann
Top Bottom