Neler Yeni

Pronomi virüsü hızla yayılıyor.

Zexius

80+ Bronze
Ilk basta eris çıktı şimdi pronomi ve ne tesadüftür 2019 kasımdada korona çıktı bu adamlar kesinlikle bu sene pandemi cikaracaklar diyorum siz ne diyorsunuz koronanın iki katı güçlü çinden amerikaya geçti şuanda avrupada türkiyeye gelmeside yakın gibi duruyor eris amerikada veya avrupada çok tutjnamadı ama bu virus amerika ve avrupa tüm dünyada

Kaynak:https://www.hurriyet.com.tr/dunya/y...rtik-herkesin-kaderi-kendi-ellerinde-42373032

Sizce eriste yapamadiklari pandemiyi şimdi çıkartırlarmı?

Zexius

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ilk basta eris çıktı şimdi pronomi ve ne tesadüftür 2019 kasımdada korona çıktı bu adamlar kesinlikle bu sene pandemi cikaracaklar diyorum siz ne diyorsunuz koronanın iki katı güçlü çinden amerikaya geçti şuanda avrupada türkiyeye gelmeside yakın gibi duruyor eris amerikada veya avrupada çok tutjnamadı ama bu virus amerika ve avrupa tüm dünyada

Kaynak:https://www.hurriyet.com.tr/dunya/y...rtik-herkesin-kaderi-kendi-ellerinde-42373032

Beyler gülünecek birşeymi yaptım yayılıyor.

Hanaz

80+ Gold

Zexius

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben şimdiden yazayım Sağlık Bakanımız yorulmasın. "Türkiye'de vaka yoh!"
Türkiyeye gelmiştir bile 1 haftaya çıkar ortaya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu hastalık ölümcül gibi görünüyor kapanma olma ihtimaline karşi stoklari yapin derim dostlar

Hanaz

80+ Gold
Türkiyeye gelmiştir bile 1 haftaya çıkar ortaya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu hastalık ölümcül gibi görünüyor kapanma olma ihtimaline karşi stoklari yapin derim dostlar
kapanma şuan en sonki olay millet geçinemiyor zaten üstüne kapanırsak beter oluruz

Bura.K

80+ Silver
Reis zatüre olsa haberini yapacaklarını sanmak
Medya abartmayı sever. COVID'den sonra gördük bunu. Hayvan virüsünü, insanlara bulaşıyor diye yutturmaya çalışıyordu bu medya :D
ben virüsüm o zaman (1 aydır hastayım )
Virüsler her yıl gelişir zaten. Gripte gelişir, çoğalır. Zatürrede gelişir. Bu sadece Zatürrenin gelişmiş hali, her kış bambaşka virüsler, gripler vücudumuza giriyor, ölüyor muyuz peki? Hayır. Bunu da öyle düşünebilirsiniz. Ayrıca bende hastayım, çoğu kişi hasta.

Top Bottom