Neler Yeni

Ps plus alcam ailemden gizlemem gerek taktik

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Muharrem Karaman
Ps plus alcam haziranda yeni çıkan paketle veraber 400+oyun geldiği için,ailemde oynadığım oyunları nadirende olsa farkedebiliyor ve 400 tl gibi bir para kaç tanede olsa oyuna verilmez diye düşünüyorlar.Oynadığım farklı farklı bir sürü oyunu farkedince ne demeliyim sizce bahane olarak?

emirkq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emir KARA
Ps plus alcam haziranda yeni çıkan paketle veraber 400+oyun geldiği için,ailemde oynadığım oyunları nadirende olsa farkedebiliyor ve 400 TL gibi bir para kaç tanede olsa oyuna verilmez diye düşünüyorlar.Oynadığım farklı farklı bir sürü oyunu farkedince ne demeliyim sizce bahane olarak?
Oyunlar en azından psikolojik olarak rahatlamama sınav stresi gibi streslerden sorunlardan kısada olsa uzaklaşmami sağlıyor de

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Ps plus alcam haziranda yeni çıkan paketle veraber 400+oyun geldiği için,ailemde oynadığım oyunları nadirende olsa farkedebiliyor ve 400 TL gibi bir para kaç tanede olsa oyuna verilmez diye düşünüyorlar.Oynadığım farklı farklı bir sürü oyunu farkedince ne demeliyim sizce bahane olarak?
Yaşın önemli bir faktör. Yaşın henüz küçükse "arkadaşım hediye etti" falan diyebilirsin, yaşın büyükse de "Değerli anacığım, babacığım. Ben artık bu evin söz sahibi bir bireyiyim. Kendi biriktirdiğim paramla ne yapacağıma ben kendim karar vermek istiyorum, lütfen benim bu haklı düşüncemi mazur görünüz. Zaten okul/iş stresiyle baş etmekte zorluk çekiyorum, en azından bu şekilde az da olsa kendimi avutuyorum. Teşekkürler." diyebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umutcan
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama
bana kalırsa aylık olarak ödeme ile alacağını ailene açıklamalısın.Eğer " Anne / Baba normalde playstation'a oyun almak çok pahallıya geliyor bunu sizde biliyorsunuz.Bu üyelik sistemi ile playstationdaki 400+ oyunu aylık belirli bir ücretle sınırsız olarak oynayabileceğim ve bu ücret oyunların tekli fiyatlarının çok altında."dersen eğer kabul edeceklerdir yani en azından şansın çok yüksek. Bol şans :giggle:

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Muharrem Karaman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaşın önemli bir faktör. Yaşın henüz küçükse "arkadaşım hediye etti" falan diyebilirsin, yaşın büyükse de "Değerli anacığım, babacığım. Ben artık bu evin söz sahibi bir bireyiyim. Kendi biriktirdiğim paramla ne yapacağıma ben kendim karar vermek istiyorum, lütfen benim bu haklı düşüncemi mazur görünüz. Zaten okul/iş stresiyle baş etmekte zorluk çekiyorum, en azından bu şekilde az da olsa kendimi avutuyorum. Teşekkürler." diyebilirsin.
Eyw reis kullanıcam bunu yaş 14 btw

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Yakup Vatansever
kusura bakma hocam ''Ben artık bu evin söz sahibi bir bireyiyim.'' de gümledim oyun oynamasına kızacak ailede bu çocuk o cümleyi kuramaz net kesin çözüm: ps ye sahip olduğun için o kadar ''oyun karşıtı'' olmadıklarını varsayıyorum en iyisi aldığın plus ın online özelliklerinden bahsetmek ve ailenle beraber oynanan oyunları göstermen iyi olur(benimkiler de sevmezdi crash team racing le ikna ettim) mortal kombat a way out gibi , dersin arkadaşlarla oynayacağım misafir (kuzenler falan varsa)geldi mi oynayacağım oyunlarla dolu kütüphane çok büyük fırsat kaçırmayalım falan de arada farklı oyunu farkederseler bu da yanında geliyor nasıl oyun diye bakmak için açtım dersin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,453
Üyeler
156,927
Son üye
remielimanyagı
Top Bottom